ANA SAYFA | NE NLP | NEREDE NLP | TÜRKİYE NLP UZMANLARI | NLP LİNKLERİ | NLP HABERLERİ
Kitap Önerileri
Basından Seçmeler
TV'den Seçmeler
Hayata Yön Veren Hikayeler
NLP Haber
NLP Soru-Cevap
NLP Soru-Cevap
MUSTAFA KILINÇ DİYOR Kİ

İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Kitaplar
MUCİZE
|| Sayfayı Paylaş ||

“Kişi, olay ve durumlar karşısında dikkatinizi şükretmek için bir neden bulmaya odaklayın. Çünkü minnettarlıkla yola çıktığınızda, peşinizden gelecek yaşamın zenginliği daha büyük bir minnettarlık olacaktır.”
Mustafa Kılınç

“Görünüşte ne kadar önemsiz olursa olsun, hayat onu yaşayan için paha biçilmezdir. Korumaya ve beslemeye değer bir ayrıcalıktır. Çünkü hayat bir ceza değil, ayrıcalıktır.”
Mustafa Kılınç

“Sorunlarınızı aşmanın emin ve güvenilir bir yolunu bulabilmek için işe önce elinizdeki nimetleri sayarak başlayın.”
Mustafa Kılınç

“Gerçekle yaşayın ve gerçekte olduğunuz insanın, ışıl ışıl parlamasına izin verin. O an için uygun olan şeye değil gerçek olana saygı gösterin ve değer verin. Özünüz ve sözünüz bir olsun. Gerçeği yaşamanın özgürlüğünü yaşayın.”
Mustafa Kılınç

“Herkesin birbirine güvendiği bir ortamda çok daha fazla şey çok daha hızlı şekilde başarılabilir. Başarı ve başarısızlık arasındaki çizgiyi belirleyen etken güvendir.”
Mustafa Kılınç

“Siz, mükemmel olmak için geldiniz. Hayatın sizin için beslediği umutları boşa çıkarmayın.”
Mustafa Kılınç

“Değiştiremeyeceğiniz bir şeyle mücadele etmektense, uyum sağlamanın yollarını bulmak akıllıca bir davranıştır. Savaşmayı bırakın. İlerleyin ve yapılması gerekeni yapın.”
Mustafa Kılınç

“Zor insanlardan ve zor durumlardan bir şeyler öğrenmek için kendinize meydan okuyun.”
Mustafa Kılınç

“Dinleyerek çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Ne yazık ki çok az insan bunu gerçek anlamda yapar. Karşılıklı konuşma bir yarış değildir. Bir paylaşımdır. Dinleyin ve öğrenin. Dinleyin gerçekten dinleyin…”
Mustafa Kılınç

“En zor günlerde bile umut vardır. Gerçekleşebilecek en kötü şey bile var olan iyinin yanından bile geçemez. En önemli şey, başınıza ne felaket gelirse gelsin sizden alınamayacak olanlardır. Bir girişimde bulunma gücü de işte burada yatar.”
Mustafa Kılınç

“Korkunuz sizin etkin bir şekilde ilerlemenize yardım etmek için vardır. Korkunuzdan bir şey öğrenin. Sizi hazırlamasına fırsat verin. Sizi durdurmasına izin vermekten kaçının. Biliniz ki; kalıcı olan tek başarısızlık harekete geçememektir.”
Mustafa Kılınç

“Umutların değer taşıması için eyleme dökülmesi gerekir. Umut, eylemin yerine geçmez. Umutla hareket edebiliriz. Ancak tek başına umuda bel bağlamak yeterli değildir. En iyiyi umut edin. Sonra da bunu gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa onu yapın.”
Mustafa Kılınç

“Eylem olmadan dilekler anlamsızdır. Hareket biçiminiz hayatınızın gerçekliğini belirler.”
Mustafa Kılınç

“Başkalarına katabileceğiniz hangi değere sahipsiniz? Bu soruya vereceğiniz yanıt, sizi gitmek istediğiniz her yere götürecektir.”
Mustafa Kılınç

“Gerçek liderlik mevkiden değil, katılım ve etkinlikten gelir.”
Mustafa Kılınç

“İlerlemek ve daha başarılı olmak istiyorsanız, “zamanı” dost edinin. Zaman, dostunuz olduğunda size harika şeyler getirecektir.”
Mustafa Kılınç

“Geçmişte neler olduğuna bakmadan geleceğinizi yaratacak olan sizsiniz. En iyisini bekleyin. O zaman oraya ulaşmak için gereken her şeye sahip olduğunuzu da anlayacaksınız.
Mustafa Kılınç

“Sorumluluğu üzerinizden atmakla, kendi hayatınız üzerinde sahip olduğunuz güçten vazgeçmiş olduğunuzun farkında mısınız?”
Mustafa Kılınç

“Mükemmellik, olumlu bir fark yaratmaya duyulan içten bir arzunun sonucudur.”
Mustafa Kılınç

“Düşünmenin, sorgulamanın, yargılamanın, analiz etmenin, strateji geliştirmenin zamanı ayrı, kendinizi etrafınızdaki dünyaya açmanın zamanı ayrıdır.”
Mustafa Kılınç

 

NLP HABER
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010 - Tüm soru ve önerileriniz için info@nlphaber.com
Web Tasarım