ANA SAYFA | NE NLP | NEREDE NLP | NLP LİNKLERİ | NLP HABERLERİ
Kitap Önerileri
Basından Seçmeler
TV'den Seçmeler
Hayata Yön Veren Hikayeler
NLP Haber
NLP Soru-Cevap
NLP Soru-Cevap
MUSTAFA KILINÇ Uzaktan Nlp Eğitimi
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Kitaplar
AŞK + SEVGİ
|| Sayfayı Paylaş ||

İnsanların gelişmesi, var olması ve keyif alması için yeterli zamanı yok. Zamanı iyi kullan. Önce kendini sev. Başlangıç noktan burası olsun.
Mustafa Kılınç

Sevgi senden başlar, sonra çevrene yayılır. Sevginin yayılması için bir şey yapman gerekmez. Fakat başlangıçta “sende” başlamalı.
Mustafa Kılınç

Aşk, bağlılıktan özgür olmanın tek yolu..Her şeyi seversen hiçbir şeye ait olamazsın.
Mustafa Kılınç

Kanun sevmesini bilmeyenler içindir. Kanun körler içindir. Gözleri olanlar için değil. Kanun kalbin dilini unutup, sadece aklın dilini bilenlere özgüdür.
Mustafa Kılınç

Aşk, bağlılık nedir bilmez. Çünkü aşk saygınlığını yitirme ihtimalini tanımaz. Aşkın kendi bir onurdur, yani saygınlığın ta kendisidir.
Mustafa Kılınç

Aşkın başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Yıldızlarla dolu bir gece başka ne istersin?
Mustafa Kılınç

Aşk, asla bir ilişki değildir; aşk anlayıp kabul etmektir. Hep akan hiç durmayan bir nehre benzer. Aşkın sonu yoktur. Balayı başlar ama hiç bitmez.
Mustafa Kılınç

İlişkiyi boş verin; önce anlayıp kabullenmeyi öğrenin..
Mustafa Kılınç

Aşıklar arasında sır olmamalıdır. Yoksa aşk olmaz. Tüm sırlardan vazgeç..,
Mustafa Kılınç

Öz, varoluştan önce gelmez. Tam tersi var oluş, özden önce gelir. İnsan yeryüzünde özgürlüğe sahip tek varlıktır.
Mustafa Kılınç

Tek gerçek dua, yaratıcı olmaktır. Çünkü ancak yaratıcılık sayesinde bütünle işbirliği yapabilirsin; bunun başka yolu yoktur.
Mustafa Kılınç

Özgürlük size meleklerin mertebesine çıkma veya hayvanların düzeyine inme şansını tanıyor. Özgürlük bir merdivendir. Bir ucu cehenneme, diğeri cennete uzanır. Aynı merdivendir. Seçim senindir. Yönü sen belirleyeceksin.
Mustafa Kılınç

Bana kalırsa özgür değilsen, özgürlüğünü yanlış yerde kullanamazsın. Esaret yanlış kullanılmaz. Mahkum durumunu yanlış kullanamaz. Zincirlenmiştir. Hiçbir şey yapmaya serbest değildir ve insan dışındaki tüm hayvanların durumu böyledir.
Mustafa Kılınç

İnsan bölünmez bir varlık değildir. İki sonsuzluk arasındaki köprüdür. Bilincini geliştir. Özgürlüğünü artır. Kendini yeniden yarat. Ve bunun tüm sorumluluğunu üstlen.
Mustafa Kılınç

Seksi baskı altına almak, tabu hale getirmek, insan köleliğinin temelinde yer alır. Seks özgürce yapılamıyorsa insan özgür olamaz. Seks enerjisi doğal akışına bırakılmadığı sürece insan gerçek anlamda özgür olamaz..
Mustafa Kılınç

İnsanlar aşık iken en üst düzeyde performans gösterirler. Aşka izin verilmediğinde en alçak düzeyde kalırlar. O zaman aptal, cahil olurlar. Bilmek ve öğrenmek istemezler. Aptal ve cahil insanları kandırmak kolaydır.
Mustafa Kılınç

Tek başınalık insanın doğasında vardır. Sadece insanoğlunun sırf yatay değil dikey gidebilme şansı vardır. İnsanlığın çoğu diğer hayvanlar gibi hareket eder. Yaşam yaşlanmaktan ibarettir. Büyümek – gelişmek yoksa yaşamak yoktur. Büyümekle yaşlanmak çok farklı deneyimlerdir.
Mustafa Kılınç

Kimse bir hiç olmak istemez. Ancak aslında hepimiz birer hiçiz.
Mustafa Kılınç

Tek başınalığın senin gerçeğindir. Tek başınalığın senin yüceliğindir.
Mustafa Kılınç

Önemli olan kim olduğunu hatırlamaktır.
Mustafa Kılınç

Başkalarının düşüncelerine saygı gösterin. Hiçbir zaman bir kişiye yanıldığını söylemeyin..
KİLİT: DOSTÇA YAKLAŞIM…
Mustafa Kılınç

NLP HABER
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010 - Tüm soru ve önerileriniz için info@nlphaber.com
Web Tasarım