Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP DAP – NLP

NLP (NeuroLinguistic Programming) NLPDAP (NLP Duyusal Algı Programlama) NLP DAP kişisel ve kurumsal güç başarı ve sevgi merkezidir. 

İnsan “3D” sistemine programlıdır. Düşünce + Duygu + Davranış boyutunda kendine has programı vardır. Düşündükleriniz duygularınızı oluşturur. Duygularınız da davranışlarınızı. 

“NLP DAP / NLP” 

NLP Duyusal Algı Programlama NLP DAP merkezi 

İŞ DÜNYASINDA; Stres, zaman yönetimi, lider yöneticilik, liderlik, ilişki ve iletişim, satış – pazarlama, ekip ruhu, inovasyon, motivasyon, tükenmişlik sendromu, heyecan, kaygı, korku, gözünde büyütme, kriz yönetimi, stresi tersine çevirme, öğrenen ve başaran ekip vb. eğitim ve bireysel koçluk vermektedir. 

EĞİTİM VE ÖĞRETİM ARENASINDA; Başarılı olmanın önündeki engellere heyecan, kaygı, bıkkınlık, korku, ngözünde büyütme, odaklanma, sosyal fobiklik, başarılı olma korkusu, tik ve takıntıların çözümünde hipnozsuz, ilaçsız ve telkinsiz %110 çözüm sunuyor. 

İnsan düşündüğü kadar güçlü, inandığı kadar değerlidir… ilkesiyle yola çıkan NLP NLPDAP değiştirmeye, geliştirmeye, fark yaratmaya devam ediyor. 

Ya siz geleceğinize sahip çıkarsınız…

Ya da başkalarının sizin için verdiği rolde oynamaya çalışırsınız… 

Seçim Sizin..

“NLP NLPDAP Farkı Yaratan Fark Merkezidir.” 

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube