Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP Denince Akla NLPDAP Mustafa Kılınç Geliyor

NLP Neuro Linguistic Programming (Duyusal Algı Programlama) Biliminin değişim ve gelişim uygulamaları ile ilklere imza atmaya devam ediyor.

NLPDAP biliminin Türkiye’de; Siyasi Arenada, Eğitim – Öğretim Dünyasında, İş Dünyasında, Kişisel Gelişim ve Değişim isteyen kişilerin değişiminde NLP Neuro Linguistic Programming Uzman Eğitimcisi NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın imzasını görmek mümkün.

NLP Denince Akla İlk Gelen NLPDAP
Çünkü NLP ile Farkı yaratan Fark Eğitim Merkezi olma özelliğini taşıyor.

NLP ile Satış Pazarlama NLPDAP’da
NLP (Neuro Linguistic Programming) ile Satış pazarlama alanında farklı eğitim programları uygulanıyor. Satış ve pazarlama eğitimlerini NLP yöntemleriyle bütünleştiren NLPDAP; Satış Pazarlama Stratejileri ve Pazarlama yöntemlerine farklı bakış açısı sunuyor. Satış Pazarlama alanında en etkili çözüm sunan güçlü, başarılı ve en iyi merkez NLPDAP…

NLP ile Başarı, Eğitim, motivasyon, Odaklanma ve Özgüven Kazandırma Yöntemleri NLPDAP’da
Öğrencilerin sınav başarılarında; başarı yöntemleri, başarılı olmanın stratejileri ve başarıya bakış açısı seçeneklerini BAŞARI KOÇLUĞUNDA sunan NLPDAP; değişim - gelişim ve eğitim merkezi Mustafa Kılınç’la motivasyon, odaklanma ve bireylere özgüven kazandırma alanlarında Etkin Beyin kullanım kılavuzuyla başarının hazzını yaşatmaya devam ediyor.

NLP Etkili Etkin İletişim Eğitimi NLPDAP
NLP Duyusal Algı Programlama (NLPDAP); Düşünce, Duygu ve Davranış üçgeni kapsamında iletişimin anlamı: iletişimin ne olduğu, iletimin türleri, kişilerin ilişki ve iletişimlerine bakışı, iletişim çeşitleri, 21.yy. Türkiye’sinde iletişim sendromlarına karşı NLP ve NLPDAP teknikleriyle çözüm sunan. İletişimin sihirli yapısını, Bilinçli ve Bilinçdışı düzeyde uygulayan Mustafa Kılınç’a göre; “İletişimin anlamı sizin ne anlattığınız değil, karşıdakinin ne anladığıdır.”

NLP Practitioner / NLP Master Practitioner / NLP Trainer Eğitimleri
NLPDAP Eğitim Merkezinde

Neuro Linguistic bilimine ilişkin NLP Pratisyenlik, NLP Uzmanlık ve NLP Trainer eğitimleri; Dünyanın NLP Uzman Eğitimcileri arasında yer alan Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi Mustafa Kılınç tarafından standartlara uygun ve sertifikalı olarak verilmektedir.

Türkiye NLP Seminerleri / NLP Eğitimleri ve
NLP Uluslararası Geçerli Sertifikalı NLPDAP Programları

Türkiye NLP seminerleri uygulamasında ve Standart NLP eğitimleri programında NLP Uzmanları Derneği Başkanı, yazar Mustafa Kılınç’ın vermekte olduğu seminer ve programlar değişim ve gelişimde güç, güven ve başarı vermeye devam ediyor.

NLP Nedir? NLPDAP Mustafa Kılınç!
NLP (Neuro Linguistic Programming) Duyusal Algı Programlama kişilerin mevcut durumdan arzuladıkları noktaya gitmelerini sağlayan bir bilim dalıdır.

N = Neuro D = Duyusal
L = Linguistic A = Algılama
P = Programming P = Programlama

 

demektir.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube