Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP Eğitimlerinde Mustafa Kılınç

NLP Neuro Linguistic Programming; 1972 yılında bulunmuş, 1976 yılında bilimselliği kabul edilmiş, dünyanın 4 kıta ve 35 ülkesinde kullanılan bir bilim dalıdır.

NLPDAP ile NLP’nin kullanım alanları

NLP Lideri Mustafa Kılınç ile NLPDAP Duyusal Algı programlama yöntemleri:

- İş Dünyasında
- Siyasi Arenada
- Eğitim – Öğretim Dünyasında
- Kişisel Gelişimde
- Nasıl Mükemmel Olabilirim?

Denilen arenalarda uygulanmaya başlanmıştır. Her geçen gün NLPDAP uygulamaları Mustafa Kılınç’ın girişimciliği ile kullanım alanını artırmaktadır.

NLP Uzmanları Dernek Başkanı, Mustafa Kılınç’a göre; NLP (Neuro Linguistic Programming) NLP uygulama eğitimleri, NLP Diploma, NLP Pratisyenlik Eğitimi, NLP Uzman Eğitimi ve NLP Trainer eğitimlerini amacına ve NLP INLPTA Dünya Nöro Linguistic Programming Derneği standartlarına uygun olarak yapılmasının çok önemli olduğunu söylüyor.

NLP eğitimlerinde yeterlilik çok önemlidir. Bu nedenle NLP eğitimlerine, NLP sertifikasyon uygulamalarına katılmak isteyen kişilerin sahte NLP Uzmanlarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Kişiler sahte NLP Uzmanıyla ilgili şüphelerini www.nlpuzmanlaridernegi.org.tr NLP Uzmanları sitesinden araştırabilirler. Doğru zamanda doğru uzmanla yola çıkmak size harika sonuçlar getirecektir.

Kişisel Gelişim ve NLP
Yaşam yolculuğunda kişisel gelişim olmazsa olmazlardandır. İnsanlar her zaman kendilerini belli alanlarda geliştirmek ve değiştirmek isteyebilirler. Bu kişiler için en doğal haktır. Kişiler bu haklarını korumak ve etkin kullanmak için seçme hakkına sahiptir. Mustafa Kılınç’a göre Kişisel Gelişimin temelini oluşturan şey; bilmek ve uygulamaktır. Kişisel gelişim anlamında geleneksel eğitim yöntemlerinin dışında; NLPDAP ile kişisel gelişim yöntemleri, NLP ve kişisel gelişim kitapları, kişisel gelişimde Duyusal Algı Programlamanın gücü, kişileri harekete geçiren kişisel gelişim ve NLP Hikayeleri NLPDAP eğitim merkezi çatısı altında Mustafa Kılınç’ın başkanlığında toplanmıştır.

Sosyal Fobi
Sosyal Fobinin, yaşam dair çektirdikleri küçümsenemez. İnsanların yaşam alanını daraltan sosyal fobinin çözümünde Mustafa Kılınç tarafından uygulanan ‘NLPDAP’ Teknikleri muhteşem sonuçları ortaya çıkarıyor. Mustafa Kılınç ‘Sosyal Fobik’ danışanlarını ‘2-3’ gibi kısa süreli oturum sonucunda sosyal medyaya çıkarıyor. NLP Uzmanları Derneği olarakta bu alanda toplumsal sorumluluk projesi kapsamında çalışmalar yaptıklarını kaydeden Mustafa Kılınç sosyal fobi kapsamında sundukları toplumsal çalışmalarını;

- Sosyal Fobi,
- NLP ile Sosyal Fobiklere Çözüm,
- Sosyal Fobi Test Uygulamaları,
- Sosyal Fobi ve Sosyal Fobik Kişilere İlişkin Forum,
- Gerçekte Sosyal Fobi Nedir?
- Sosyal Fobi Nasıl Çözülür?
- Sosyal Fobi Korkuları,
- Sosyal Fobi Çekingenlikleri,
- Sosyal Fobinin Olumsuz Etkileri vb. gibi alanlarda uygulanmaktadır.

‘Sosyal Fobi’ çözümsüz değildir diyen Mustafa Kılınç, Sosyal Fobiye ilişkin çözüm sunan teknikleri www.nlpdap.com sitesinden ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

FOBİ
Fobi’de NLPDAP Tekniği

Mustafa Kılınç, NLP ile Fobi çerçevesini yeniden belirleyen çalışmalara önderlik ediyor. Fobi kapsamında, Neuro Linguistic Programming teknik bütünlüğünde; Fobi, okul Fobileri, sınavlara hazırlanan öğrencilerde görülen ‘sınav fobisi’ ve kişilerin Fobi nedir? Sorularına farklı bakış açılarıyla algıladıklarını belirten Mustafa Kılınç, hangi çeşit ve türde fobi olursa olsun, fobilerin Nedenleri ne olursa olsun NLPDAP Duyusal Algı Programlama Eğitimleriyle fobilere çözüm sunduklarını söyledi. Özellikle kendilerine gelen danışanlarda ‘Sınav Fobileri’ , ‘Okuldan kaçma fobisi’ , ‘Kendini güzel görmeme fobisi’ , ‘Güzel kadın fobisi’ , ‘Yakışıklı erkek fobisi’ , ‘görsellik fobisi’ gibi fobilerin çoğunlukta olduğuna dikkat çekiyor.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube