Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP ile NLP HABER

NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç’ın köşe yazarı olduğu NLP Haber sitesi, NLP biliminin kullanım alanları, NLP Uzmanları Derneğinin faaliyetleri, NLP Nedir? NLPDAP Teknikleri, NLP ile sağlanan Farkındalıklar, NLP kişilere neler sağlar? NLPDAP kullanım alanları, NLPDAP basında yer alan haberleri, NLPDAP Danışan görüşleri, NLP ve NLP ile Koçluk programları, Dünyadaki kişisel gelişim haberleri, Dünya bilimsel araştırma sonuçları, NLP Tekniklerinin uygulama alanları ile NLP’ye farklı pencereden bakan…

SİBER NLP
Siber NLP nedir? Siber NLP Program uygulamaları, NLP Türkiye’de Siber NLP’nin ne olduğu, NLPDAP’ın Siber NLP’ye olan yaklaşımlarının paylaşıldığı bir haber portalı.

SPRİTÜEL NLP
NLP Lideri Mustafa Kılınç, Siber NLP ve Spritüel NLP uygulamalarını sorduk. Mustafa Kılınç, Siber ve Spritüel NLP uygulamalarının bazı NLP Uzmanları tarafından sorumluluk olmadan uygulandığı hususuna dikkat çekti. NLPDAP çalışma prensiplerinin temelini sorumluluk oluşturur diyen Mustafa Kılınç SİBER NLP ve SPRİTÜEL NLP’de sorumluluk Uzmanda değil Danışandadır. Dedi.

NLP ÇAPA / NLP ANCHORING
NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç’a göre; NLP’de çapa atmak ya da çapalamak NLP Anchoring uygulamak en güçlü sihirden çok daha güçlüdür. Çünkü insanlar yaşam yolculuğuna gözlerini açtıkları andan itibaren ‘Görsel’ ‘İşitsel’, ‘Dokunsal, ‘Tatsal’ ve ‘Kokusal’ olarak çapalanırlar. Çoğunlukla bunların farkında bile olmazlar diyen NLP Lideri Mustafa Kılınç; NLP Çapa ve NLP Anchoring NLPDAP sisteminde çok basit, ancak çok güçlü bir NLPDAP Tekniğidir. Dedi.

NLP Neuro Linguistic Programming ve
NLP Lideri Mustafa Kılınç

“Liderlik başkalarına görünmeyeni görebilme vizyonuna sahip olabilmek demektir.”
M. Kılınç

“Hedef belirlemek görünmeyeni görünür yapmanın ilk adımıdır.” Diyor.
Anthony Robbins

NLP Uzmanları Dernek Başkanı Sayın Mustafa Kılınç’ta NLP Neuro Linguistic Programming’in Türkiye’de insanlara katkı sağlayacak noktaya gelmesini sağlamıştır. Böylece NLP sadece standart NLP Uzmanlığı sertifikasyon program eğitimleri ile sınırlı kalmamış ihtiyaç bulunduğu alanlarda hak ettiği yeri almıştır.

NLPDAP ile
Satış Pazarlama, NLP ile Koçluk, NLP Eğitim Sertifikası, NLP Konferansı, NLP Teknikleri ile
Değişim ve Çözüm Stratejileri

NLP Lideri Mustafa Kılınç, NLP Duyusal Algı Programlama Teknikleriyle; İş Dünyasında, Satış Pazarlama, Etkin ve Etkili İletişim, Stres ve Motivasyon Yönetimi, Zaman Yönetimi, Koçluk ve Koçluk Sertifikasyon Eğitimleri, NLP Pratisyen, NLP Uzmanlık ve NLP Trainer Eğitimleri, Kurumsal ve VIP Değişim, Gelişim ve çözüm programlarıyla bütünleştiren tek isim. işte NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın, dünya devleri arasında yer almasını sağlayan anahtar öğelerden biriside geniş bir vizyona sahip olması.

Dünya’da NLP Liderleri
Dünya NLP Liderlerine baktığımızda Richard Bandler, John Grinder, Anthony Robbins ve Tek Türk olan Sayın Mustafa Kılınç’ı görüyoruz. Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi, Siyasi Koçu, Yazar ve NLP Uzmanları Derneği Başkanı Mustafa Kılınç, dünyadaki liderliğini koruyor. Bizde Dünya NLP Lideri Mustafa Kılınç’a başarılar diliyor ve Türkiye’deki başlatmış olduğu ‘İlk’lerin devamını beklediğimizi bilmesini isteriz.

Türkiye’de NLP

Dünya’nın 4 kıta ve 35 ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de NLP Duyusal Algı Programlama her geçen gün tanınmışlığını ve kullanım alanlarını artırıyor. Türkiye’de NLP alanındaki çalışmalara ve uygulama konumlarına baktığımızda NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın etkin başarısını görüyoruz. Her geçen gün kulanım alanı ve hizmetlerinin arttığı ülkemizde NLP’nin çok daha etkinleşeceği bekleniyor.

NLP Sinir Dili Programlaması
NLP Duyusal Algı Programlama

NLP Sinir Dili Programlaması, Neuro Linguistic Programming Teknik uygulamaları kapsamında uygulanan NLP Sinir Dili Programlaması; mevcut durumdan arzulanana duruma doğru harekete geçirmeyi hedeflemektedir. NLP Uzmanları Derneği Başkanı Mustafa Kılınç Sinir Dilinin uygulanmasının NLP kapsamında olduğunu kaydetti.

NLP Modelleme Eğitimi
NLP Lideri Mustafa Kılınç Türkiye’de bir uygulamaya imza attı. Türkiye’de ilk kez NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından ‘Modelleme’ eğitimleri verilmeye başlandı.

NLP Lideri Mustafa Kılınç, ‘Modelleme’ eğitim sistemi NLP biliminin mihenk taşıdır diyor ve ekliyor, modelleme başarının bir bireyden diğer bireye aktarılmasıdır. Diyor. Etkin Beyin kullanımında modelleme:

 • İngilizce Öğreniminde Modelleme
 • Satış ve Pazarlamada Modelleme
 • Etkin Lider Olmada Modelleme
 • Lider Yönetici Olmada Modelleme,
 • NLP Uzmanı Olmada modelleme
 • YGS, LYS, SBS, UDS, KPSS Sınavlarında başarılı olmada Modelleme
 • Topluluk Önünde Rahat Konuşmada Modelleme
 • Kişisel Değişim Atölyesinde Modelleme,
 • YGS – LYS – SBD – UDS Koçluğunda Modelleme
 • Eğitim Danışmanlığında Modelleme
 • Kişisel Eğitim Programlarında Modelleme
 • HAFIZA TEKNİKLERİNDE MODELLEME

Programları NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından uygulanmaktadır.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube