Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ÖZGÜVEN / İLETİŞİM / STRES / ZAMAN YÖNETİMİ / TOPLULUK ÖNÜNDE RAHAT KONUŞMAK

 

 

 

 

 

 

ÖZGÜVEN
Özgüven Eksikliğine Çözüm Sunan NLPDAP

NLP Lideri Mustafa Kılınç, yapılan bilimsel araştırma sonuçları ülkemizdeki özgüven eksikliğini ortaya çıkarmıştır. Özgüven her alanda ciddi bir sorundur. Kendine güven ve özgüven birbirinden farklıdır diyen Mustafa Kılınç, asıl olan kendine güven değil ‘ÖZGÜVEN’ dir. Diyor.

Özgüven kazandırmanın en etkili yolu ‘NLP ile Özgüven’ programıdır. NLP ile özgüven programının amacı; özgüven eksikliğinin çözümü, bireylerin etkin bir şekilde özgüven kazanma yolları, özgüven testi uygulamaları ile özgüven stratejilerini kapsamaktadır.

Çocuklarda özgüven, güçlü özgüven nedir? NLP ile yetişkinlerde özgüven. Duyusal Algı Programlama ile özgüvenli olmak, özgüvenli yaşamak ve başarıların hazzını yaşamak mümkün. ‘ÖZGÜVEN HERKESE LAZIM.’ Özgüveniniz yoksa yola yalnız çıkarsınız… diyor Mustafa Kılınç. Özgüvende güç, özgüvende başarı ve özgüvenli sevgi dolu olmak için www.nlpdap.com.

“Küçük noktalar büyük farklılıkların oluşumuna hizmet eder.”
M. Kılınç

İLETİŞİM
Etkin İletişim Sihirbazı Mustafa Kılınç

“İletişim sizin ne anlattığınız değil, karşıdakinin ne anladığıdır.” Diyor Mustafa Kılınç ve ekliyor: İletişimin kalitesi yaşam kalitenizi belirler. Yaşamınızın daha etkili ve başarılı olması için, mevcut iletişim yapınızın daha etkili ve başarılı olması için mevcut iletişim yapınızın farkında olun. İletişim iki yönlü bir yoldur. İletişim ve NLP teknikleri sizi başarılı olma noktasında harekete geçirir. Etkili iletişim, iletişim nedir? İletişim türleri ile NLP iletişim yaklaşımı, insanların kullanmakta oldukları iletişim araçları ve kişilere göre iletişim çeşitleri, iletişimde Duyusal Algı Programlama dili ile Mustafa Kılınç’ın NLPDAP merkezinde uyguladığı ‘İletişim Sihirbazı’ programları; kişilerin Düşünce, Duygu ve Davranış boyutunda değişimlerini sağlıyor… Bunun için anahtar öğe: ‘ETKİLİ İLETİŞİM YÖNTEMLERİ’ ve değişim ile sağlanan farklılıklardır. Türkiye NLPDAP eğitim merkezi Mustafa Kılınç’la Türkiye’de ilklere imza atmaya devam ediyor.

STRES
Strese NLP Bakışı

Stres; yaşamı engelleyen kelime. Sıfır stresin ölüm olduğu bir dünyada, stres faktörünün altında ezilmek nasıl mümkün olabiliyor.

NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç, NLPDAP eğitim programları kapsamında insanların yaşamını etkileyen stres faktörlerini ortadan kaldırmak amacıyla hazırlamış olduğu programların kapsamında; Stres, stresle baş etmek, stres yönetimi, insanı etkileyen stres nedir? Pozitif stresin yönetimi, işe bağlı iş stresi, stres ile birlikte zaman yönetiminin sağlanması, stres yönetim eğitim programı bulunmaktadır.

ZAMAN YÖNETİMİ
Zaman kişiler arası eşitliktir. Herkes aynı zaman dilimine sahiptir diyen Mustafa Kılınç, Neuro Linguistic Programming (NLPDAP) teknikleri bütünlüğünde; Zaman yönetimi, Etkin zaman yönetimi eğitimi, gerçek zaman yönetiminin ne olduğu, NLPDAP ile NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın Zaman yönetimi seminerleri programlarının temel amacı zamanın içinde kişilerin kendilerini yönetebilme disiplinine sahip olmasıdır.

Zaman yönetimine NLP’nin Bakışı = Kişinin kendini yönetmesidir. Kişilerin akan süreç içerisinde kedisini yönetebilme sanatı zaman yönetimidir. Zamanınızı elinize alın ve sonuçlara giden yolda etkin zaman kullanımına sahip olun. Buna hakkınız var! Sizi bunu hak ediyorsunuz.

TOPLULUK ÖNÜNDE RAHAT KONUŞMAK
Konuşmak ya da rahat konuşmak, iki kişiyle konuşmak, 10 kişiyle konuşmak, üst amirinizin karşısında konuşmak vb. gibi örnekleri oldukça artırabiliriz. Diyor NLP Lideri Mustafa Kılınç. ‘Önemli olan konuşmak mı? Rahat ve Güvenli mi konuşmak.’ Elbetteki rahat ve güvenli konuşmak topluluk önünde rahat konuşamayan kişilerin bilinçdışı kayıtlarında ’Özgüven ve Yetersizlik’ sorunlarının olduğunu belirten Mustafa Kılınç NLPDAP Teknik bütünlüğünde konuşabilme programları uyguluyor.

Rahat konuşmak, NLP ile güzel sanatlar ve sıra dışı NLPDAP yöntemleriyle; NLP dünyası içinde rahat konuşma, etkili sunum yapma, ikna etme ve yönlendirme, kişileri etkileme, iz bırakma ve marka olmak için ‘Topluluk Önünde Rahat Konuşmak’ bir lüks değil gerekliliktir diyen Mustafa Kılınç, NLPDAP eğitim merkeziyle sorunlara çözüm sunuyor.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube