Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

TÜRKİYE’DE BİR İLK MODELLEME

NLP Lideri Mustafa Kılınç Türkiye’de İlk ‘Modelleme’ uygulamasını yapan kişi olarakta biliniyor. 1978’de Amerika’da Richard Bandler tarafından yapılan Modelleme uygulamasından sonra, Türkiye’de 2006 yılında NLP Lideri Mustafa Kılınç Satış–Pazarlama alanında yapmıştır.

‘NLP MODELLEME’ ile ‘NLP MODEL’ oluşturan Mustafa Kılınç, NLP’nin temeli modelleme uygulamasına dayanıyor. Diyor. Evet, NLPDAP’ın temeli ‘NLP Model’ dir. NLP Modelleme uygulamalarının üstadı Türkiye’nin Bir Numarası Mustafa Kılınç’a ülkemize sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz…

5 GÜNDE NLPDAP ile MODELLEME
NLP Lideri Mustafa Kılınç Duyusal algı Programlama teknik bütünlüğü kapsamında bir alandaki uzmanlığı diğer kişiye modellemek için sadece 5 günlük bir süreye ihtiyacının olduğunu belirtiyor.

NLP ile 5 günde Modelleme çalışma ve uygulamalarını NLP platformlarında ve NLPDAP Eğitim Merkezi (www.nlpdap.com) uygulamalarında paylaşan Mustafa Kılınç, NLP Modelleme, Hipno NLP Türkiye NLPDAP Modelleme Eğitim programlarında sunmaktadır.

NLP MODEL
NLP nedir? NLP Model tanım ve uygulamaları ve NLP ile modellemenin teknik ve stratejilerini NLP Lideri Mustafa Kılınç’la konuştuk.

Mustafa Kılınç özetle; NLP Modelin bir kodlama olduğunun altını çizdi. Bir bireyden diğer bireye alınacak davranış, tutum ve düşünce şablonlarının transferi olan NLP Modelleme ve NLP Model Türkiye’de İlk Kez NLPDAP Eğitim ve Danışmanlık merkezinde NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından uygulanmıştır. Dedi.

NLP UZMANLARI DERNEĞİ
Türkiye’de NLP uygulamalarının standart bir hale gelmesi için, NLP Lideri Mustafa Kılınç Liderliğinde kurulan NLP Uzmanları Derneği çalışmalarını hızla sürdürüyor. NLP Uzmanları Derneği Başkanlığına seçilen Mustafa Kılınç, Türkiye’de hizmet veren NLP Uzmanlarını toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında harekete geçiriyor.

NLP Uzmanları Derneği kişilerin NLP ile hayatlarını değiştirmeleri, NLP Terimler sözlüğün hazırlanması konularında Başkan Mustafa Kılınç liderliğinde hızla çalışmalarına devam ediyor…

NLP ile BEDEN DİLİ
Ismarlama beden dili olmaz diyen NLP Lideri Mustafa Kılınç’a göre; bedeni konuşturan şey duygulardır. Kişilerde duygu gelmeden davranış gelmez ve kişiler duygularıyla muhatap olmak zorundadır.

HIZLI OKUMA
NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde Hızlı okuma, NLP Teknikleriyle hızlı okuma, ve Hızlı Algılama, Tam odaklanma, Tam hatırlama, Hızlı ve kalıcı öğrenme, Başarıya giden yolda etkili iletişim kurma, akılını kullanmaya yönelik seminer uygulamaları NLP Lideri Mustafa Kılınç Başkanlığında yapılıyor.

NLP HABER
NLP Haber Türkiye’nin Neuro Linguistic Programming alanındaki en güvenli ve Tek haber sitesidir. ‘NLPDAP’ sistemini Türkiye’deki ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet veren ‘NLP Haber’ ilkeli ve farklı habercilik anlayışıyla kişilerin gönüllerine ulaşmayı başarmıştır.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube