Mustafa Kılınç Uzaktan NLP Eğitimi
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP İLE ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa Kılınç Biyografisi


Size göre MUSTAFA KILINÇ Kimdir?

Tanımlayınız…


Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız. O bir büyücü değil. Pozitif ilimle, bilimle ilgilenen mükemmel bir insan bildiklerini paylaştığı için gerçekten "insan oğlu insan" ...
Musa Ak

Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız. Mustafa Hoca gerçekten bul alandaki en iyi uzmanlardan birisidir. Bana yardımcı oldukları için Mustafa Hocama ve Sevda Hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum. Eğer benim gibi sorunları, sıkıntıları olan insanlar varsa Mustafa Hocama gelmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
Mustafa Can

 

Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız.Değişik birisi, eğlenceli böyle elimi alıyor bir şeyler yapıyor içimden birini alıp yerine başka bir şey koyuyor. O bilinçaltına fısıldayan adam. İnsanları daha iyi yapıyor.
Tuna Su OHRI

 


Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız.İnsanın içinde olduğu, fakat hayatına yansıtamadığı güven ve kendinden eminlik duygusunu insanın içinden dışarıya çıkarmasına yardımcı olan kişidir.
Mert SİPAHİ

 

Kendime güvenmemi sosyal ve akademik ortamda cesaretlenmemi sağlayan kişidir.
Erhan KAHRAMAN

 

İnsanların içinde biriktirdiği sorunları uzmanı olduğu teknikler doğrultusunda gideren konunun uzmanı.
Eren DUMAN

 

“MÜTHİŞ BİR İNSAN”
Mustafa amca gerçekten müthiş bir insan onu yine tanıdım. Ama çok sevdim. Onunla çalışmak değişik ve güzel bir duygu.
Didem GÜNDÜZ

 

HAYATIN İÇİNDEN BİR MUCİZE
Bana göre Mustafa Kılınç benim zihnimin kapılarını sonuna kadar aralayan beni güçlü kişiliğimle buluşturan bir dahi kendi alanında başarılı merdivenlere tırmanan bir yol gösterici ve büyük bir usta.Söylemek istediğim çok şey var ama bunlar satırlara sığmaz.Mustafa Kılınç hayatın içinden bir mucize.
Gamze GÜNGÖR

 

Bu işi gerçekten isteyerek, inanarak yapan bir insan. Çok bilgili, mantıklı düşüncelere sahip, ayrıca bunu karşısındaki kişiye çok başarılı bir şekilde aktarıyor. Kendisini tanımak benim için büyük bir keyif.
Deniz Dilan AKAR

 

Bir gerçek var ki, Mustafa Kılınç olmasaydı, bu eski kalıpları kırmasaydı, bunların başlangıcı olamazdı. Onunla gerçekten kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. Sizin bana doğru, tam da benim değer yargılarıma uyumlu olan yolu göstermenizle şimdi bütün bunlar benim üzerimde de çoğalıp, diğer insanlara da saçıyor ve daha saçmaya devam edecektir.
Aysel ÇİÇEK 

 

İşinin en iyisi, bana bundan bundan sonra iyi ki diyebileceğim özellikler katan bir usta.
Ecrin POLAT 

 

Beni(içimdeki beni) bana öğreten devasa insandır. İnsanın kendini dinlemesi şüphesiz ki varoluşunu tamamlamasının en büyük etkenidir. Ve “O” bunu en güzel haliyle bana öğretti. Mustafa KILINÇ bir insanın karşısına çıkabilecek en büyük şanstır.
Gülşah YİĞİT 

 

Bana göre müziği çok seven her ortamda rahat olan dışa dönük ve kedisine özgüveni tam birisidir.
İrem AKBULUT

 

Güvenilir biri. Hayatımı değiştiren harika biri. Kendi alanında bir numara.
İlknur AKBULUT

 

Kendine has üslubu ve babacanlığı ile bir çok gencimize idol oluşturan mütevazi, çalışkan yerinde saymayan ve yüksek karakterli bir NLP Lideridir.
Oğuz Can TURAN

 

Hayatımı daha iyi yaşamamı sağlayan, işini çok iyi yapan iyi bir değişim uzmanı.
Eray AKTÜRK 

 

Mustafa Kılınç hayatımda dönüm noktası olan çok değerli bir hocamdır. Böyle Bir hizmet verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Gizem ERKARACA

 

Bu mükemmel kitabı (Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı) bize hediye ettiği için Mustafa Bey'e çok teşekkür ederim. Kendini insan gibi hissetmek isteyen ve karşısındakileri de gerçek anlamda insan gibi hissetmek için en az 3 kez okuyun. Okudukça uyguladıkça mutlu olduğunuzu mutlaka hissedip yolunuzu değiştirebilirsiniz.
Reyhan

 

O bir lider. NLP Lideri. Gerçeği, asılı ortaya çıkaran, koca yürekli, güler yüzlü, her zaman iyi ki tanımışım diyebileceğiniz, herşeye katkısı fazla olan bir LİDER. İyi ki var.
Burcum AKÇAY

 

Heyecan, stres ve güvensizlik içinde yaşamanın anlamsız olduğunu ve yaşamdan keyif almak gerektiğini öğreten kişi.
Merve AYAS 

 

Bence işinde uzman birisi, bunun yanında güler yüzlü işini seven danışanlarıyla ilgilenen birisidir.
Yağız KARA 

 

İnsanlarla değil beyinle hep konuşuyor.
İnsanın içinde bulunan duyguların dışarıya çıkmasına yardımcı olan koç
Hazal AŞIK

 

Mustafa Kılınç; KELİMELERLE TARİF EDİLMEZ...!
Aysel ÇİÇEK

 

Mustafa Hocam, sadece bir yol gösteren olmadı bana. Onu hep en yakın dostummuş gibi gördüm. Hayata çok olumlu bakan birisi, onun yanında olmak rahatlatıcı. O iyi ki var.
Orhun Şamil GENÇBAY

 

İnsanların kendisini; daha iyi hissetmesinde ve sorunlarından kurtulmasında yardımcı.
Burak KAYA

 

Mustafa Kılınç; iyi bir insan sarrafı ve iyi bir insan avcısıdır.
Tolga BODURYakın bir kişilik, tedavilerde yani Görüşmelerde sıkıntı ve bunalımları sezen bir cerrah.
Akın BÜYÜKÇAKIRİnsanların içinde bulunan Özgüven ve İnancı ortaya çıkaran bir Koçtur.
Erdal ÜNLÜSOYMUSTAFA HOCA, ANLATILMAZ YAŞANIR.
Ayşegül GÜVENÇBana göre Mustafa Kılınç; insanların içinde var olan özgüven, inanç ve gücü ortaya çıkaran bir Koçtur. Hedeflerimize giden yolda Bize kendi gücümüzü gösteren bir Eğitmendir.
Özgür ALTUNAnlatılmaz, Yaşanır. NLP duyguları algılama, uzmanların uzmanı Büyük Eğitmen.
Murat ATEŞÜniversite mezunuyum. Programları ve Öğretim hayatımda tanımış olduğum hocalarımdan daha çok bilgi ve deneyim almış olduğum Hocamdır.
Barış SEVENNLP’nin TAM KENDİSİDİR.
Adil YILBANTAlmak istediğini alan, hayatta başarıdan başarıya koşan, yarı yolda bırakmayı sevmeyen, bir işe başladıysa onu istediği noktaya getiren, azimli ve çalışkan NLP Koçudur.
Merve OCAK

 

Aslında sizi tanımlayacak sözler daha oluşmadı diye düşünüyorum. Lügatimdeki sözcükler sizi anlatmaya yetmiyor. Ama dilimin döndüğünce anlatmaya çalışayım. İdealist, sert görüntüsü altında merhametli, zeki, sıra dışı, insanları kırma kaygısı taşımayan, Net ve keskin duruşu ile Ben buyum imajını veren, doğruları uğruna DÜNYAYI YAKACAĞINA inandığım bir kişilik. İyi ki varsınız. Sayenizde NLP ile tanıştım. Sözün özü NLP’nin piri, üstadı, ORDUNARYÜSÜ MUSTAFA KILINÇ’tır.
Selma ATABEY

 

Mustafa Kılınç; işini iyi yapmaya çalışan bir NLP Uzmanıdır. Programlarıde de dediği gibi, “Beynimiz bizi yönetmemeli, biz beynimizi yönetmeliyiz.” Çok teşekkür ederim. Aynı zamanda paylaşımcı ve sevecendir.
Ş. Pınar YANIK

 

Kısacası, “Tanışmaktan memnun oldum” sözü ilk defa Mustafa Bey ile bu kadar anlamlı olmuştur.
Serhat ÇAKIR

 

Dünyanın değişim merkezi.
Gülseren KARAKAYA

 

Bana göre, Mustafa Kılınç sayesinde olan iyi şeyler, onun gerçekten yardımcı biri olduğunu gösterir.
Kutay KAYMAZ

 

Mustafa Kılınç, çalışmalarıyla ve Türkiye’ye getirdiği yeni bir alanla, Türkiye’de özgürlüğünü kanıtlamıştır. Öncelikle kendisine ve bu millete verdiği hizmetler için teşekkür ederim.
Yunus DOĞAN

 

Bize göre Mustafa Kılınç, çok değerli bir eğitmen, çok değerli bir insan. Sözün kısası adam gibi adam. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Her zaman kalbimizde ve yanımızda. Sizi çok seviyoruz Hocam. Her şey için teşekkürler.
Ustaoğlu Otomotiv
M.T. Elemanı

 

Bana göre, Mustafa Hocayı ilk tanıdığım zamanlarda çok sert ve geçimsiz biri gibi düşünmüştüm. Ama zamanla derslerimizde farklı yönlerini tanıdım. Bazen derslerde, bazı duygusal zamanlarda gözlerinin dolduğu anları bile farkettim. Bence yufka yürekli bir insan, hatta o sıkıcı gelen programlarıleri şimdiden özledim diyebilirim. Son programlarıde çok duygulandım. Sizi ve eşiniz Sevda Hanımı tanımak çok güzeldi Hocam. Bizleri unutmayın.
Serpil DEMİR
Ustaoğlu Otomotiv
Beypazarı Şubesi Muhasebe Sorumlusu

 

Mustafa Kılınç, iyi bir programları profesörü. İşini en iyi şekilde yapan, dostluk anlamında gerçek dost. Yürekli kişilerin gelişiminde farkındalık sağlayan, etkli bir programları sunan, kurumu kendi kurumu gibi sahiplenen olağanüstü bir kişidir.
Vediğiniz hizmetlerden dolayı kendim ve takımım için teşekkür ederim.
Erdinç YILMAZ
Ustaoğlu Otomotiv
Beypazarı Şube Müdürü

 

Hocam, bizimle başlayan beraberliğinizden sonra bize biz olmayı aşıladınız. Takım olarak olmamız gereken her şeyi sizden öğrendik. Belki biz ayrı ayrı puzzle’ların bir parçasıydık. Sizinle o parçalar yerine oturdu. Biz doğduk.
Her şey için teşekürler Hocam.
Ustaoğlu Otomotiv
M.T. Elemanı

 

Bana göre Mustafa Kılınç, çok değerli bir hoca, bir arkadaş, bir abi. İşinin ehli, planlı, bilgili bir kişi. Bir o kadar da dost canlısıdır.
Ustaoğlu Otomotiv
M.T. Elemanı

 

Bugüne kadar gördüğüm insanlardan daha farklı bir programlarıcidir. Ustaoğluna başladığımda ne programlarıiymiş dedim. Fakat dersler başladıktan sonra, programlarılerin güzel geçmesini sağlayan kişidir.
Ustaoğlu Otomotiv
Servis Elemanı

 

“Asla Aşamam Dediğim Her Şeyi Aştım”
Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız. Benim için Mustafa Kılınç NLP DAP işinin en iyisidir. Hayatımda asla aşamam dediğim her şeyi aşmamda bana çok yardımcı olmuştur. Ben kendimden biliyorum, bu yüzden bana göre Mustafa Kılınç ve mesleği Türkiye için geleceğin temeli olabilecek bir ikilidir.
Kerem ASLAN

 

“Kendime Güvenim Arttı”
Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız. Mustafa KILINÇ NLP uzmanı olup insanların yapabileceği şeyleri onlara yaptırmaya çalışıp bu konuda insanların kendileri üzerindeki güvenir artırır.
Batu ÖZENALP

 

“İnsanlığa çok şey katıyor”
Size göre, MUSTAFA KILINÇ Kimdir? Tanımlayınız. Mustafa KILINÇ inandığı hedefe odaklanmış, ne istediğini bilen, kendini geliştirmiş ve insanlığa varlığı ile katkıda bulunan bir birey. Yüreği temiz kalmış bir insan.
Azize BEK