Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING

NLP Neuro Linguistic Programming bilimi 1972 yılında Richard Bandler ve Jony Grinder’in merakla başlayan ve tutkuyla devam eden çalışmaları sonucunda bugünlere gelmiştir. NLP (Neuro Linguistic Programming) Sinir Dili Programlaması olarakta bilinen NLP, iş dünyası, siyasi arena, kişisel gelişim ve değişim alanı ile eğitim dünyasında kendisini göstermiştir.

DUYUSAL ALGI PROGRAMLAMA NLPDAP
Duyusal Algı Programlama sisteminde insanları harekete geçiren düşünce, duygu ve davranış boyutunda “3D” olarak çalışmaktadır.

NLP / NLPDAP
NLP ve NLPDAP Duyusal Algı Programlama Değişim ve Gelişim Merkezinde; NLP biliminin uygulama ve kullanım alanlarını etkin bir şekilde uygulayan Tek merkez olma özelliğini taşıyor.

NLP TÜRKİYE MUSTAFA KILINÇ
Dünya NLP Master Trainersları arasında yer alan, Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi, Siyasi Koç, Yazar ve Türkiye’deki NLP Uzmanları Dernek Başkanı olan NLP Lideri Mustafa Kılınç’tır.

NLP ANKARA FARKI MUSTAFA KILINÇ
NLP Duyusal Algı Programlama merkezinde değişim, gelişim ve başarı yaşanıyor. NLP Uluslararası İlişki ve İletişim seminerlerinde farklı yaklaşım ve çerçeve kalıplarıyla dikkat çeken NLPDAP eğitim merkezi Türkiye’nin Başkenti Ankara’da yer alıyor.

NLP KOÇLUK VE BEYİN KULLANIMI

NLP Lideri Mustafa Kılınç, NLP ile Koçluk, Coaching Eğitimleri ve Etkin Beyin Kullanım Kılavuzu kapsamındaki çalışmalar oldukça ilginç. NLP Lideri Mustafa Kılınç’a göre; ‘ZİHİN MÜKEMMEL BİR KÖLE BERBAT BİR EFENDİDİR.’ İster birey olarak, isterseniz kurumsal anlamda etkin beyin kullanımı kılavuzuna sahip olmak size ayrıcalık kazandıracaktır.DİL ÖĞRENİMİNDE NLP
‘NLP ile İngilizce’
21.yy. Türkiye’sinde artık İngilizce öğrenmek çok kolay. Çünkü Duyusal Algı Programlama ile 5–7 gün gibi kısa bir sürede İngilizce öğrenmek mümkün. Ancak, NLP ile dil öğreniminde anahtar öğe; aynı seviyedeki kişilerden oluşan grupların oluşturulması ve oluşan gruptaki öğrenci sayısının 5 kişiyi geçmemesi gerektiğini belirten Mustafa Kılınç, 5 kişiden fazla gruplarda sonuca ulaşılmaz. Dedi.

NLP ile Sadece İngilizce mi?
Elbetteki hayır. Diyor NLP Lideri Mustafa Kılınç. NLPDAP teknikleri ile NLP ile Fransızca, NLP ile Almanca, NLP Modelleme ile Arapça, Farsça, Rusça vb. gibi dillerin etkin ve çok hızlı öğrenilmesinde kullanılıyor.

NLP ile ilgili videolar, NLP lideri Mustafa Kılınç’ın ilgi çekici sunumlarını bulabilirisiniz.

NLP SEMİNARS, NLP HYPNOSIS
NLP TRAINING MUSTAFA KILINÇ

Neuro Linguistic Programming sistemiyle, NLP seminerleri ve NLP Hipnoz uygulamalarının Türkiye sisteminde uygulayan NLP Lideri Mustafa Kılınç, NLP’nin kullanım alanlarını çok daha etkin hale getiriyor.

NLP TEKNİKLERİNİN GÜCÜ
NLP Duyusal Algı Programlamanın gücü, sadece Teori bölümünde değildir. BİLİNÇALTI düzeydeki Barkod değişimi ile çalışan teknikler NLP bilimine güç vermektedir. Mustafa Kılınç’a göre başarı koşulsuz değişimidir.

NLP UZMANI OLMAK İÇİN
NLPDAP FIRSATLARINI YAKALAYIN

NLP Lideri Mustafa Kılınç NLP Uzmanı olmak isteyenler için, “İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR” sloganıyla kişilere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

NLP Neuro Linguistic Programming eğitmeni olmak için, güç, başarı ve sevgi oluşturmak için www.nlpdap.com ile iletişime geçebilirsiniz.

NLP Hakkında
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube