Mustafa Kılınç Uzaktan NLP Eğitimi
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP İLE ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Duyuların Bayramı

" Japonya'da ay ışığını seyretme toplantısı diye bir toplantı vardır. Insanlar sizi bu toplantıya davet ederler, fakat orada konuşmanıza izin vermezler. Güzel ve zevkli bir çevrede oturur, ayın doğmasını seyreder ve bundan zevk almanızı öğrenirsiniz.

Japonlar doğaya karşı olan hayranlıklarında bizim anlayamayacağımız kadar ileriye gitmişler.

Kışın ilk karını seyretmek ve kutlamak için toplantılar yaparlar. - Karın birden çevreyi nasıl değiştirdiğini, tüm çizgileri nasıl yumuşattığını, ışıkla gölge arasındaki farkları nasıl ortadan kaldırdığının zevkini tadarlar.

Japonlar güzel bir yaz gecesinde kırlara giderler. Orada böceklerin müziğini dinlemeye otururlar ve saatlerce sessizce otururlar.

Beni bir gün bir çok kibar kadının mangal gibi bir şeyin çevresinde oturdukları bir toplantıya çağırmışlardı. Mangal kömürü yanarken içine birçok değişik odun parçası atıyorlar.
Biraz yanıncaya kadar bırakıyorlar. Sonra da duman çıkarmaya başladıklarında bu odun parçalarını özel bir tepsi içinde dolaştırıyorlar ve herkesin sırasıyla koklamasını sağlıyorlar.

Insan orada ilk defa orada şeftali, kiraz, çam, pelensenk ve daha başka odunların müzik notaları gibi birbirinden ayrı kokuların olabileceğinin farkına varıyor...."

- Santha Rama Rou -
- alıntı -

" Doğaya derin detin bakmaya başla...o zaman her şeyi daha iyi anlayacaksın ! "
- A. Einstein -

Sevgilerimle....!

Aysel Çiçek Diğer Yazıları
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım