Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Sınırsız Güç 6

Yaşamınızda odaklandığınız şeylerin büyüdüğünü ve üzerinde düşündüğünüz şeylerin de geliştiğini fark edersiniz. Dikkatinizi verdiğiniz şeylerin önemi artar ve mutlak güçle bütünleşir. Mutlak gücün sizinle birlikte büyümesini istiyorsanız farkındalığınızı geliştirin. Çünkü farkında dahi olmadığınız bir zayıflığın üstesinden asla gelemezsiniz. Şu Kızılderili sözünü çok beğeniyorum: “ Başkalarına üstün olmanın soylu bir tarafı yoktur. Gerçek soyluluk eski benliğinizden üstün olmanızdır” diyor.Herşey kendine karşı başarılı olmak, her geçen gün insan olarak gelişmek ve daha faydalı bir kişi haline gelmektir. Artık başarının hammaddesinin fikirler olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

İçinde bulunduğumuz ortamlar düşüncelerimizi şekillendiriyor.

Eğer mümkünse, gece yatağınıza yattığınızda” Bugün bir insanın olduğundan birazcık daha bilge, biraz daha mutlu ya da biraz daha iyi olmalısını sağladım” demeden uyumamayı asla bozulmayacak bir kural haline getirin.

Charles Kingsley

Hayata dikkat edin. Onu gerçek anlamda yaşayın. Bilmenizi isterimki “İnsan düşündüğü kadar güçlü, inandığı kadar değerlidir” Siz değerlisiniz. Kendi değerinizin ve gücünüzün farkın da olun. Sınırlarınızın dışına çıkın. İstediğiniz yaşam size sadece bir adım ötede…

NLP Lideri Mustafa Kılınç Diğer Yazıları
Mustafa Kılınç Biyografisi
Yazarlar
Mustafa Kılınç
Bilinçaltı Uzman Eğitimcisi
Siyasi Koç - Yazar
Sevda Kangal Kılınç
NLP Trainer
Reiki Master
Aysel Çiçek
NLP Master Practitioner
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube