Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

GERÇEKTE NEYİ ARIYORSUNUZ? İÇ HUZUR

Kişiler bu hayat yolculuğunda ne arar? Neyin peşinden koşuyor insanlar? Peki aradıklarını bulduğunda ne olacak? Ne olmayacak. Siz bugüne kadar ne aradığınızı hiç düşündünüz mü? Belki de sizin peşinde olduğunuz şey sizi arıyordur? Evet hazırsanız şimdi neyi nasıl aramanız gerektiğinin yolculuğuna çıkalım. Ne dersiniz?

Tüm içsel kaynaklarınızı geliştirmek ve gerçek potansiyelinize ulaşmak istiyorsanız, yüksel seviyede kendi kendine disiplin ilkesi uygulamanız gerekir. Çağlar boyunca, tüm din ve felsefelerde, en yüce insan düşüncesi iç huzur olmuştur. Kendi iç huzuruna ulaşma beceriniz, başarınızın gerçek ölçüsü ve mutluluğunuzun belirleyicisidir.

Ruhsal olarak gelişmek ve sağlıklı bir insan olmak için, düzenli olarak düşüncelerinizi, duygularınıza ve eylemlerinize disiplin ve özdenetim uygulamalısınız. Ruhsal gelişim, içsel huzur ve mutluluk hepsi kendine hakimiyet ve kendini kontrol gerektirir.

Gerçekte Aradığınızı Bulmak İçin

  • Yaşamdan ne beklediğiniz konusunda net olun. Nereye gideceğinizi bilirseniz bütün yollar sizi oraya götürmek için harekete geçer.

  • Başarının ve aradığınızı bulmanın en kolay yolu iç huzuru yakalamaktır. İç huzurunuzu elde etmenin yollarını bulun. Buna değer.

  • Dışsal ve içsel dünyanızdaki başarı arasında uyumu ve dengeyi sağlayın. Her şeyin fazlası zarardır. Çok olması her zaman iyi olacak anlamına gelmez. İşin sırrı ve püf noktası “DENGE” de gizlidir.

  • Haklı olmak mı? Mutlu olmak mı? Önemli olan haklı olmak değil. Mutlu olmak. Çevrenize bakarsanız çok haklı ancak çok mutlu olmayan yüzlerce kişi görürsünüz.

  • Kimseyi suçlamayın, ertelemeyin. Hiçbir şeyi sürüncemede bırakmayın. Dağınıklıktan uzak durun.

  • Kendinizi disipline edin. Kendinizi yönetmede ustalaşın en zor olan kısım kendini yönetmedir.

  • Kurban olmak içsel derinlikte bütünleşmek demektir. İçsel dünyanızdaki yolculuğun kazanımı sizin her şeyinizi değiştirecektir.

  • Kurban rolünü terk edin. Sahip olun. Sahip olmaya karar verdiğinizde hayatını kazanırsınız.

Haklı olmak mı? Mutlu olmak mı?

 

NLP Lideri Mustafa Kılınç Diğer Yazıları
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube