Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

15 TATİL CAZİBESİ

Bir eğitim-öğretim yalının yarısına geldiğimiz bu günlerde “15 Tatil” molası verdir. Tüm öğrenciler ve ailelerinin 15 tatille ilgili beklenti ve planlarının olduğunu gerçekliğiyle bir cazibe dönemi başladı.

“CAZİBENİN FIRSATA ÇEVRİLMESİ”

Gerçekten bu tatil sürecinde öğrencilerimiz sizce dinlenecek mi? Kendilerini ve çalışmalarını değerlendirme imkanı bulacak mı? Peki ya anne babalar bu süreçte çocuklarına sorumluluklarını tekrar tekrar hatırlatmayı bırakacaklar mı? Karnesinde olumsuz geribildirim almış olan öğrencilerin velileri bu süreçte bu eksiklik ve başarısızlık geribildirimlerini tersine çevirmek için özel öğretmen, ya da kurs arayışına girmeyi bırakacak mı?

Ödüller ve cezalar, koşullu onaylama ve sevme davranış kalıplarının en üst düzeyde olduğu bir cazibe merkezidir 15 tatili.

BEDENİNİZİN UYUMAYA BEYNİNİZİNİ DİNLENMEYE İHTİYACI VARDIR

Bilmelisiniz ki;

Çok çalışmak başarıyı garanti etmez. Ancak akıllı çalışmak başarıyı garanti eder. Hayat akademisinde başarı bir sonuç değil bir yolculuktur. Bu yolculuk her zaman devam eder. Önemli olan başarı yolculuğunda ilerlerken kendimizin farkında olma ve başarmaktır.

Başarı yolculuğunda sizin yolunuza çıkacak engellerin farkında olun ve bunlardan kurtulun. İşte 15 tatil sizi engelleyen sorunlardan kurtulmak için muhteşem bir fırsat. Bu süreci kendiniz için değerlendirin.

BAŞARISIZLIĞI TERSİNE ÇEVİRİN

Başarı yolculuğunda sizi aşağıya çeken sınav heyecanı, kaygı, korku, bıkkınlık, odaklanma sorunları, içe kapanık davranış kalıbı, özgüven sorunları, fobiler, travmalar, aile baskısı, okuldan kaçış vb. gibi sizi engelleyen sorunlarla başarı yolculuğunda ilerleme şansızım yoktur. Eski davranış kalıplarından kurtulmak şimdi çok daha hızlı ve çok kolay.

NLP DAP TEKNİKLERİYLE BAŞARI YOLCULUĞU

NLP DAP Duyusal Algı Programlama Merkezinde hipnozsuz, telkinsiz ve hikayesiz değişim sonuçlarını yaşadığınızda şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Değişimde etkin faktör olan bilinçaltının gücüyle eski sorunlarınıza elveda demenin hazzını yaşayın ve kazanın.

KAZANANLAR KULUBÜ ÜYESİ OLMAYI ARZU EDERMİSİNİZ?

Hayat akademisinde kazanmanın en etkin yolu “Beyin Kullanım Kılavuzuna” sahip olmaktan geçer, beyninizi nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Nasıl düşünüyorsunuz, nasıl öğrenip nasıl hatırlıyorsunuz. Gerçekte bilmediğimiz bir beyinden çıktı almaya çalışıyoruz. Ne kadar tuhaf geliyor kulağa değil mi! Karanlıkta kırpmış olduğunuz gözü sizden başka kimse görmez.

NLP DAP Teknikleriyle:

Beyin kullanım kılavuzuna sahip olmak, sizin başarılı olmanızı engelleyen sorunlardan kurtulmak nasıl daha başarılı olabilirim düşüncesinin gücüyle fark yaratmanız mümkün olacak. Bilinçaltı barkodlarınız değiştiğinde dünyanız değişecek.

Çünkü farkı yaratan her zaman farktır. Aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek deliliktir.

Akıllı çalışmak için, başarı yolundaki engellerden kurtulmak için mazeretlerin haklılığı, yerine başarıların hazzını yaşamak için sizde NLP DAP teknik bütünlüğünde değişimin ve başarının hazzını yaşayın.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube