Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

21. Yüzyıl Akıl Mesajı!..

Beyin için ses dalgaları

İnsan mühendisliği yapan NLP uzmanları… açıklamalarında

Hepimizin zihinsel “programları” vardır.

Düşüncelerimizden ve inançlarımızdan oluşurlar. Bunlar davranışlarımızı belirler. “Akıllı ve yetenekliyim” gibi pozitif , “asla başaramayacağım” gibi olumsuz inançlar olabilirler. Bu programları değiştirirken hayatınızı değiştirirsiniz. İç programlarınızı değiştirerek zihninizi yeniden eğitsin ve bilinç dışı ses programları bu amaca için bir araçtır.

Müzik veya başka herhangi bir ses tarafından maskelenen , ancak bilinçli aklın süzgecinden geçebilen ve dinleyicilerin bilinçdışı aklı tarafından güçlü bir şekilde algılanan kodlanmış ses kalıpları.

Uyurken, araba sürerken , yemek  yerken , Tv izlerken istediğiniz zaman istediğiniz yerde eski alışkanlıklarınızı değiştirmek, yeni hedefler belirlemek , kilo vermek , daha fazla kazanmak , özel ilişkilerde daha başarılı olmak , daha iyi anne-baba olmak , işinde gelişmek , stresi yenmek , fiziksel olarak daha zinde olmak , özgüveni oluşturmak , sorunları ve kişisel sınırları aşmak. Kendimizle ilgili yanlış imajdan kurtulmak , başarmayı öğrenmek , her geçen gün yaşamı daha mutlu ve doyumlu sürdürmeyi öğrenmek  için sahip olduğumuz eski programları değiştirmek güzel olmaz mıydı ?...

LEVENT ÖZENÇ

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube