Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

21. Yüzyılın Pırlanta Mesleği NLP Koçluğu

21.yy.da her şeyin çok hızlı bir şekilde değişim ve dönüşüme uğradığı günümüzde iş dünyasındaki meslek grupları kendi içerisinde hızlı bir gelişim yolculuğuna çıkmış ayak uydurmayan, çözüm üretmeyen meslek grupları da silinmiştir.

“Zaman değişim ve dönüşüm zamanı.” Bunu çok iyi dengeleyen, çözüm üreten ve İNSAN FAKTÖRÜ’ne “DÜŞÜNME+DUYGU+DAVRANIŞ” üçgeninde hizmet sunan “NLP KOÇLUĞU” pırlanta gibi bir meslek grubu olmuştur.

“NLP KOÇLARI REVAÇTA”
21.yy.ın başarı bilim ve sanatı olarak kabul edilen NLP (Linguistic Programming) teknikleri ile koçluk yeteneklerini bağlantılı olarak kullanan NLP koçları aldıkları sonuçlar sayesinde revaçta.

“NLP ve Koçluk” birlikte işe yarar. Çünkü onlar başarıya ve sonuca odaklanan pratik yaklaşımlar sunarlar ve bunu özel teknikler vasıtasıyla yaparlar.

DÜNYAYI ANLANLANDIRMAK İÇİN NLP’Yİ KULLANMA

“GERÇEK,DIŞARIDA OLAN BİR ŞEY DEĞİLDİR.”

“Mustafa KILINÇ”

Gerçek; birey olarak insanın kendi zihninde aktif ve kişisel olarak inşa edilebileceği ve deneyimlerini işlemden geçirme tarzına göre şekillendireceği bir şeydir. Aynı olaylar farklı insanlar için farklı anlamlara girebilir.

“İNSANLAR KENDİ GERÇEKLİKLERİNİ KENDİLERİ OLUŞTURUR.”

NLP KOÇLARI
HİPNOZ ve TERAPİ YAPMAZLAR

Çağımızın pırlanta mesleği “NLP KOÇLARI” insanlarla çalışırken asla;

Hipnoz yapmazlar.

Terapi uygulamazlar.

İnsanların geçmiş hikayelerini dinleyerek, onların zaten bildikleri şeyleri söylemezler.

NLP KOÇLARI SONUCA ODAKLANIR

NLP koçları; kişilerin mevcut durumdan arzu edilen noktaya gidebilmesi için ihtiyaç duydukları “BİLİNÇALTI” kaynakları ortaya çıkarıp yeniden programlama yaparlar. Sorumluluk alırlar. Mazeretlerin haklılığı yerine başarının hazzına odaklı çalışırlar.

NLP KOÇLARI İÇERİKTEN ZİYADE YAPIYLA İLGİLENİR ve YARGILAYICI DEĞİLDİR

NLP koçları sizin hakkınızda yargılarda bulunmaktan ziyade çözüm odaklı çalışırlar. “Farkı yaratan her zaman farktır.” İlkesi ve bakış açısıyla “NLP koçları” birçok uzmandan farklı çalışır.

“KİMLER NLP KOÇU OLURLAR”

Kendini ve insanları seven, ilerlemek ve ilerletmek için tutkusu olan belli bir eğitim seviyesinde olan ve Teori + NLP Teknik Uygulamalarında yeterli seviyeye ulaşmış olan kişiler yeterlilik sertifikalarını almak koşuluyla NLP koçluğu yapabilirler.

DAHA AZ DAHA ÇOKTUR

[NLP KOÇU? MU OLMAK İSTİYORSUNUZ]

Siz de “NLP Koçluğunu” meslek edinmek istiyorsanız bu alanda Dünya NLP Master Trainerları arasında yer alan TÜRKİYE’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi Siyasi Koç, Yazar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanı Sn. Mustafa KILINÇ ve NLP DAP Eğitim Merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. (www.nlpdap.com)

Bilmenizi isterim ki;

“BAŞARISIZLIK BİR RASLANTI DEĞİLDİR.”

“Mustafa KILINÇ”

Gelecekte siz de başarılı,güçlü ve sevgi(ilişki) dolu bir NLP koçu olabilirsiniz. Bunun için içinizde ayağa kalkın .NLP koçları; içinde ayağa kalkan ve kendi potansiyellerinin farkında olan kişilerdir…

“NİÇİN OLMASIN ?”

Mustafa KILINÇ

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube