Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

"29 Ekimi" Anlamak

Merhabalar Sevgili idealhaber.com ailesi ve değerli okuyucularımız. “29 Ekim 2017” Cumhuriyet Bayramımızın 94.yılı hepimize kutlu olsun.

 Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94.yılını yürekten kutluyorum. Bize bağımsızlığımızı ve cumhuriyetimizi armağan eden büyük ATATÜRK’ü saygı ve rahmetle anıyorum.

 Osmanlı imparatorluğunun çöktüğü ve vatanımızın yedi düvel tarafından işgal edildiği bir dönemde Mustafa Kemal ve silah arkadaşları büyük bir mücadele ile ulusumuzun özgürlük savaşını kazandılar.

 “YOKLUK İÇİNDE”

 “VAR “ ’ın olmadığı “YOK” ‘un var olduğu dönemdi o dönemler. Yokluklar içinde yanmış yıkılmış bir vatan üzerinde çağdaş ve medeniyet seviyesinin üzerine çıkmayı hedefleyen bir CUMHURİYET kurmuşlardı.

 CUMHURİYETİ ANLAMAK

 “Cumhuriyet” “Cumhuriyet” “Cumhuriyet”

 Cumhuriyeti anlamak sadece şekilsel değil özde olmalıdır. Bunu anlamak siyasiler üstü bir kavramdır. Bunun hiçbir dinsel inançla ilgisi yoktur. Olmamalıdır.

 21.yy dünyasında “Cumhuriyet” kelimesinden bile rahatsızlık duyanların Cumhuriyetin kendilerine sağladığı her türlü hak ve özgürlüğü kullanırken çok mutlu olmaları kendileriyle çelişmektedir.

 Atatürk’ün anıtlarına saldırmalar, bayram kutlamalarının kaldırılması, Atatürk anıtlarına çelenk koymanın bile yasaklanması Cumhuriyet sembollerini tahrip etmek olarak görülmektedir.

 Ancak “Cumhuriyet” değeri ve içindeki derinliği anlamayanların şekilsel bu davranışları hiçbir sonuç vermeyecektir.

GELECEĞE GİDEN YOL “CUMHURİYET”

 Bilmenizi isterim ki; “geleceğimize giden en güvenli yol cumhuriyet yoludur. Bu yoldur ki; bireyleri, aileleri, ilçeleri, illeri ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak tek yoldur.

94.yılını kutlamış olduğumuz Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutlar nice “CUMHURİYETLİ” gelecekler dilerim.

Sevgilerimle…

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube