Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

3Bilgi Bahane Değil, Çözüm Üretiyor

Nedir 3Bilgi Eğitim Kurumları?

Bir kurum için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

Biliyoruz ki; tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. Bu anlamda, 3Bilgi Eğitim Kurumları için kısaca; "Merkezi Ankara’da bulunan Bilgisayar, ve Mesleki Gelişim eğitimleri veren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı örgün eğitim verebilen özel bir eğitim kurumu" diyebiliriz.

3Bilgi Eğitim Kurumları’nı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde ya da Ankara’da ki benzer eğitim kurumlarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır eğitim sektöründe hizmet veriyoruz.

Peki, 3BİLGİ Eğitim Kurumları,
Diğer Dershanelerden ya da Eğitim Kurumlarından Niçin Farklıdır?


Çünkü Her şeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 3Bilgi Eğitim Kurumları ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Genç ve Dinamik bir ekibe sahibiz” Kurum Müdüründen öğretmenlerine kadar genç ve vizyonu sağlam bir ekibe sahibiz. Gençliğin verdiği dinamizm ile yarını güvenle okuyor ve ona göre hareket ediyoruz.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." Belki hiç bir eğitim kurumunun yapmadığı kadar eğitim, içerik, sertifikasyon, teknoloji, gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları öğrencilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz." Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı eğitimi aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Elbette 3Bilgi Eğitim Kurumları’nı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler Bilgisayar, Yabancı Dil ve Kişisel Gelişim alanında örgün eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Özel Eğitim Kurumudur.

Misyonunuz Nedir?

Misyonumuz: Türkiye’deki en mükemmel eğitim deneyimini yaşatmak ve öğrencilerine büyük fark oluşturmaktır. Genç ve dinamik bir ekiple yola başlayan 3Bilgi Eğitim Kurumları öğrencilerine maksimum fayda sağlayarak, kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını amaçlamaktadır.

http://www.3bilgi.com/

Bizde bu yolda gönül veren, Tüm 3Bilgi Eğitim Kurum çalışanlarına başarılar diliyoruz.

Haber: Editör

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube