Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ALFA FREKANSI (BFT)

Davranış bilimlerinin öncüsü, Sinir bilim uzmanı, bilinçaltı lideri Mustafa KILINÇ Beyin Frekans Teknolojisi çalışmalarında beyin dalgalarının önem, durum ve kullanma şekillerini açıkladı.

ALFA FREKANSI (BFT)
MUSTAFA KILINÇ

Bildiğimiz gibi Dünya titreşimlerle birlikte çalışmaktadır. Titreşim evrenin dilidir. Öyleyse Alfa, Beta, Theta Frekansları da beynin dilidir. Beyin dili olan ALFA Frekansı (BFT) ve THETA  777E ile değişim ve yaratımın yolu açılıyor.

THETA 777 E MUSTAFA KILINÇ

Dünya’da ilk kez NLP, Davranış bilimleri, sinir bilim uzmanı tarafından uygulanmaya başlayan “THETA 777 E” Programı zihin, beden ve ruh üçgeni kapsamında çalışmaktadır.

ALFA FREKANSI BFT, THETA 777 E MUSTAFA KILINÇ

Beyin Frekans Teknolojisi (BFT), THETA 777 E Davranış Terapileri, Bilinç, Süper Beyin Sırları, Motivasyon söyleşi ve stratejiler, girişimcilik, başarı ve yeniden tasarımlama konusundaki önce ve bilinçaltı düzeyde çalışmalar yapan Mustafa KILINÇ NLP Duyusal Algı Programlama Merkezinde; ilerlemek ve ilerletmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Alfa Frekansı, Beyin Frekans titreşimleri (BFT) “NLP THETA 777 E ve Beyin Frekans dalga çalışmaları kapsamında programlarla farkı yaratan her zaman farktır diyor. Mustafa KILINÇ

www.nlpdap.comwww.nlpdap.com.tr

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube