Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Aslanımı Kurtarın

Felç olan 140 kilo ağırlığındaki aslanını bir veterinerin oturma odasında yaşatmaya çalışan Brezilyalı kadın, tedavi masraflarını facebook'ta topluyor. Brezilyalı Raquel Borges'in sahibi olduğu 3 yaşındaki Ariel isimli aslan, belirlenemeyen bir sebepten dolayı felç olunca iyileşmesi için Facebook üzerinden yardım kampanyası başlatıldı. 140 kilo ağırlığındaki Ariel, şu sıralar Livia Pereira isimli veterinerin Sao Paulo kentindeki evinin oturma odasında iyileşeceği günü bekliyor.

KIPIRDAYAMIYOR
Dört ayağı birden felç olan Ariel, vücudunun hiçbir yerini kıpırdatamıyor. Salonuna yaptığı yer yatağında Ariel'i iyileştirmeye çalışan veteriner Pereira ve sahibi Borges, çaresiz aslanı dev biberonlarla besliyor. İkili, mayıs ayında da Ariel için bir Facebook sayfası oluşturdu. 35 bin kişinin takip ettiği sayfa üzerinde aslanın tedavi sürecinde her ay gerekli olan 11 bin 500 doları (19 bin TL) toplamaya çalışılıyor.

BİBERONLA BESLİYORLAR
Veteriner Pereira, biberonla beslediği aslanın Parkinson hastalığında olduğu gibi çoklu doku sertleşmesi yaşadığını ve bu nedenle felç olduğunu düşünüyor. Ancak şu aşamada bir türlü kesin teşhis konulamadı.

15.07.2011

Habertürk

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube