Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Başarı şifresi

Merhabalar Sevgili idealhaber.com okuyucuları...

Yaşarken hepinize güçlü ve başarılı günler diliyorum. Bu hafta sizlerle “hiç başarısız olmamış” başarı şifrelerimi sunacağım. Evet yanlış görmediniz. Yanlış okumadınız. Hiç başarısız olmamış başarı şifrelerini sizlerle paylaşacağım.

Hayat oyununda en güçlü kelime “deneyimlemektir.” Sizde deneyimleyin. Amaçlarınızın birer hayal ürünü olmasına izin vermeyin. Gerçekliğiniz haline getirin. Buna hakkınız var ve bunu hak ediyorsunuz. Öyleyse şimdi Başarı Şifreleri Zamanı…

BAŞARI ŞİFRESİ

HEDEF - EYLEM - DUYGU - ESNEKLİK

HEDEFİNİZİ BİLİN: Ne istediğinize karar verin. Bunu kesinlikle belirleyin. Açıklık bir güçtür. Bu güçten faydalanın. Başarınızı “çantada keklik” olarak hayal edin. Onu görün, onu hissedin, koklayın, tadına bakın, sesini duyun ve kısaca “O olun”.

“Hiçbir güç kararlı bir insanın inatçılığı karşısında dayanamaz.”  Mustafa Kılınç

EYLEME GEÇİN: Sadece inanmak farklı bir şey hemen uygulamaya koyacağınız tek bir kararın gücü farklı bir şeydir. Arzu etmek tek başına yeterli değildir. Arzu ettiğiniz şeye sahip olabilmek için harekete geçmek esastır. Varlığınızın bütün gücüyle eyleme geçin. Yaratıcılık, direnişe karşı ilerleme cesareti gerektirir.

DUYUSAL KESKİNLİĞİNİZİ GELİŞTİRİN: İlerlediğiniz yolda yaptığınız eylemlerde neyin işe yarayıp, neyin yaramadığını gözlemleyin. İşe yaramayan bir yaklaşım için enerjinizi harcamayı sürdürmek istemezsiniz değil mi?

“Duygularınızı ve iletişim biçiminizi etkileyen en önemli şey; DÜŞÜNDÜKLERİNİZDİR.” Mustafa Kılınç 

ESNEKLİK GÖSTERİN: Esnek olanlar sisteme hâkim olurlar. Ya büyürüz ya da küçülürüz. Arzu ettiğiniz sonucu alıncaya kadar yönteminizi değiştirin. Esneklik her zaman size yeni bir metot ve yeni bir sonuç yaratacak gücü sağlayacaktır.

“Olduğunuz kişi ve geldiğiniz yerle gurur duyun. Ancak gittiğiniz yön ve olmak istediğiniz kişi için sabırsızlanın.”  Mustafa Kılınç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube