Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

CESARETİ OLMAYANIN HEP BİR BAHANESİ VARDIR

Yaşam cesurları, eyleme geçenleri sever. Hayatta kazananlar her zaman bir şeyler yapmak için eyleme geçenlerdir. Öyle değil mi?

CESARETİN KAYNAĞI NE?

Cesaret yaşamın bir parçasıdır. İçinde yaratıcılığı, gücü, başarıyı ve kazanımı barındırır. Cesaret eylem demektir. Kazanım demektir. Peki cesaret kaynağını nereden alır?

Cesaret kaynağını zihinsel süreçlerinizin barkodlarından alır. Parasempatik sinir sisteminizin güçlü çalışması, sizin eyleme geçmeniz konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir.

CESARETLİ DÜŞÜN

Cesaretli düşünmek her şeye rağmen eyleme geçmektir. Siz adım attığınızda korku duyguları kaybolur. Korkunun yerini eylem ve gücün doldurması için bilinçaltınızda sizi destekleyen barkodlara ihtiyacınız vardır.

CESARETLE BÜTÜNLEŞMEK MÜMKÜN MÜ?

Evet asıl soru budur. Geçmişinizde olmayan ya da öyle ya da böyle sebeplerle kaybetmiş olduğunuz “Cesaret, Güven, Özgüven” duygularıyla yeniden bütünleşmek mümkün.

NLP Neuro Linguistic Programming Duyusal Algı Programlama Teknik Bütünlüğü ile tam cesaretli ve eylem odaklı biri olma şansına her zaman sahipsiniz.

Yaşam korkarak yaşayacağınız kadar uzun değil. O nedenle yaşamın tadını çıkarın. Hayat yolculuğunun keyfi ancak içinizdeki cesaret ve güvenle ortaya çıkar. Hayatta her seçim aynı zamanda bir vazgeçiştir. 

Cesaret vazgeçiş olabilir mi? Elbette hayır. Cesaret yoksa yola yalnız çıkarsınız. Hayat güçle, güvenle ve coşkuyla güzel…

Zaman cesaretli olma yaşamdan keyif alma zamanı. NLP DAP’LA cesaretli yaşa, cesaretli bak. Kendini bul.

Mustafa KILINÇ NLP Duyusal Algı Programlama Teknik Bütünlüğü ile cesaretine ilişkin barkodlar seni bekliyor. Sen de cesaretle eyleme geç. Bu hayatının tekrarı ve telafi sınavı yok…

En kararlı insan, kendi içindeki gücü eline olan insandır. 

Sevgilerimle

www.nlpdap.com

www.nlpdap.com.tr 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube