Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

DEVLET BAHÇELİNİN “AF” BİLMECESİ

MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli “Kader Mahkumlarına Yönelik Af” yapılmasının gerekliliğine dikkat çekmiştir. Ancak Sn. Bahçelinin bu talebi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul görmemiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan “AF” gündemimizde yok diyerek konuyu kapattı. 

“BAHÇELİNİN TAVRI” 

Son süreçte yaşanan yolculuklarda öneri ve taleplerin Sn. Bahçeli den geldiği ve hemen karşılık bulduğu durumlara alışmışken şimdi ne oldu da Sn. Cumhurbaşkanı Erdoğan karşılık vermedi. Beklediği karşılığı alamayan Bahçelinin tavrı, sözümüzün arkasındayız diyerek duruşunu gösterdi. 

“SÖZÜNÜN ARKASINDA OLMAK” 

Sn. Bahçeli 2 yıldır yaptığı stratejik manevralarla ve cumhur ittifakıyla güç kazanmıştı. Evet elinin güçlü olduğunu çok iyi biliyordu. 

“AF” TOPLUMSAL BİR YARA 

Ülkemizde Adli Yargıya, adalet güven kalmamışken, cezaevleri zamanında hakim ve savcı olan fetöcülerle, emniyet ve askeri yetkililerle dolmuşken “af” gerçekten ülkemiz için gerekli ve çok önemli bir konu. Bu konu bir siyasi malzemeden çok, insanlık ve kurtuluş için gerekli.. 

SUÇLUYU KAZIRSANIZ ALTINDAN İNSAN ÇIKAR 

Elbette ki; terör, uyuşturucu, tecavüz vb. suçlar kapsam dışında tutularak bu konuda çok ivedi olarak bir çalışma yapılması zorunlu hale gelmiştir. 

CEZAEVLERİNDEKİ MAHKUM PSİKOLOJİSİ 

Sn. Devlet Bahçeli’nin ortaya attığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından “Gündemimizde Yok” diyerek üstü kapatılmaya çalışılan konunun birinci derecede muhatabı olan “mahkum” ve “mahkum yakınlarının” durumu nedir? Ne olacak? Bozulan psikoloji ve davranış kalıplarının nasıl düzeltileceği konusunda düşünen yok. 

AF KONUSU SEÇİM MALZEMESİ YAPILMAMALIDIR 

Seçime sayılı günler kalırken “af” konusundaki bilmece iki ucu keskin bir bıçak konumuna gelmiştir. Bu durumda Sn. Bahçeli sözünün gerçekten arkasında durabilecek mi? 

Her partinin kendine göre “OY” hesabı ve strateji yarışı yaptığı şu anda bu çıkış ve sonuca ulaşmayan karar partilere ne getirecek? Ya da ne götürecek? 

İşte şimdi gözler bu noktaya çevrilmiş durumda. AKP’nin kurmayları ince hesap yapmaya devam ederken Bahçelinin “AF” çıkışı ve sözündeki duruşu merakını korumaya devam ediyor. 

AF DEĞİL ADALET DİYEN MUHARREM İNCE 

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin bu konudaki çıkışı da oldukça ilginç oldu. Af yok kardeşim “AF’dan önce Adalet” diyen Muharrem İnce’ye soruyorum. Adalet gelmeden önce adaletsizce verilen cezaları çekenlerin hakkı, adaleti nerede? Sizin hak, hukuk ve adalet inancınız bu mudur? Bu nasıl bir adalet anlayışıdır böyle. 

MAHKUMLAR BİRER İNSANDIR 

Sayın Bahçelinin “af” talebine AK Parti hükümetinin karşılık vereceğini düşünmek istiyoruz. Her birey ikinci bir şans, bazı suçlar dışında affı hak eder. Bu, bir liderin yönetim, gelişim ve değişim vizyonudur. Bu noktada içerideki kader mahkumlarının ve ailelerinin de bir “insan” olduğu, bunları yok saymanın hiçbir din, dil, ırk ve inançla bağdaşmayacağı açıktır. Umut ediyoruz ki; Sn. Devlet Bahçeli bu konudaki güçlü duruşunu koruyacak ve bir yol bulunmasını sağlayacaktır. Bu toplum olarak hepimizin sorunudur. 

Bilmenizi isterim ki; insanlar bu konuda çözüm beklemektedir. 

#adalet #af #devlet bahçeli #cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan #nlpdap #nlphaber #nlp değişim #nlp lideri #mustafa kılınç #nlpdap uzaktan eğitim 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube