Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

GELECEK KAYGISI

NLP Uzmanları Dernek Başkanı, Yazar, NLP DAP kurucusu NLP Lideri Mustafa KILINÇ “Gelecek Kaygısı” ile ilgili olarak bizlere; kaygı süreksiz ve çaba sarfetmeden sürdürülebilir bir duygu durum bozukluğudur dedi.

Kişilerde korku belli bir nedene dayanır ve siz bu nedeni, durumu şartları ortadan kaldırdığınızda korku duygusu yok olur.

GELECEK KAYGISI

Tamamen zihinsel illizyon bir duygu durum bozukluğudur. Çünkü henüz gelmemiş bir zaman dilimi içerisinde kendi zihinsel düşünce barkodlarınıza göre hissetmekte olduğunuz bir kaygı durumudur.

Hayat akademisinde kendi potansiyel gücünün farkında olmayanlar, özgüven sorunu olanlar, yanlış zihinsel düşünme programına sahip olanlar, sürekli onaylanma dürtüsü peşinde koşanlar, kaçınmaza meta-program davranış kalıbına sahip olanlar “Yarın ne yapacağınızı düşün; kendini garantiye al, yaklaşım kalıbı içinde büyüyenler, çok kaygılı bir ailede çocukluğunu geçiren kişilerde diğer bireylere oranla “Gelecek Kaygısı” çok daha yoğun olarak ortaya çıkmaktadır.

Yoğun kaygı durumu yaşayan kişilerin, sürekli hata üstüne hata yapmaları, kaybeden olmaları, sürekli kurtarıcı ve kurban rolü içinde olmaları hiç içten bile değildir. Çünkü ters çaba kuralı gereği kaygılandıkça gelecekleriyle ilgili:

-Ekonomik kayıplar

-Aile kayıpları

-Çocuk kayıpları

-Maneviyat kayıpları

-Kariyer-iş kayıpları artacaktır. Siz hiç kuşların sırtlarında bir buğday ambarı olduğunu gördünüz mü? Elbetteki hayır. Çünkü onların bir gelecek kaygısı yoktur.

GELECEK KAYGISINDAN KURTULUŞ

Geleceğinize giden en güvenli yolun yine kendinizden geçtiğini bilin. Bunun farkında olun. Gelecek kaygısının bilinçaltı düzeyde çok çeşitli sebepleri ve haklılık gerekçeleri olabilir. Önemli olan bu sebepler değildir. Önemli olan şey bu durumdan sonsuza kadar kurtulmaktır. İşte bu noktada NLP Lideri Mustafa KILINÇ’ın NLP DAP uygulama eğitim programları imdadımıza yetişiyor ve bizi gelecek kaygısından kurtulmak sizin çok daha muhteşem bir gelecek inşaa etmenizi sağlar.

SİZ NASIL BİR GELECEĞİNİZ OLSUN İSTERSİNİZ!

BİRAZ DAHA MUHTEŞEM GELECEK ALIR MISINIZ?

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube