Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Haber turu!

05.08.2010

İtalyan hükümetine 'güvenoyu'
İTALYA'DA iç çekişmelerle boğuşan Silvio Berlusconi başbakanlığındaki merkez sağ koalisyon, Temsilciler Meclisi'ndeki kritik güven oylamasını atlattı. Siyasal ve finansal çıkar sağlama amacıyla P3 adlı bir gizli örgüt oluşturma iddiasıyla soruşturmaya maruz kalan Adalet Bakan Yardımcısı Giacomo Caliendo'nun yetkilerinin alınması istemiyle muhalefetin verdiği önerge Temsilciler Meclisi tarafından reddedildi. 229''a karşı 299 oyla reddedilen önerge için 75 çekimser oy çıktı.

AB üyeliği teoride mümkün
ALMANYA'NIN Ermenistan Büyükelçisi Hans- Jochen Schmidt, Ermenistan'ın AB'ye girişinin teorik olarak mümkün olduğunu söyledi. Schmidt, Erivan'daki basın toplantısında Türk-Ermeni uzlaşma süreci ve Kıbrıs konusunun Türkiye'nin AB üyeliği için anahtar konumda olduğunu belirtti ve sürecin iki ülkenin de menfaatine olduğunu söyledi. Bir soru üzerine Ermenistan'ın AB üyeliğinin teoride mümkün olduğunu söyledi.

Yeni sözcü Selçuk Ünal
DIŞİŞLERİ Bakanlığı'nın yeni sözcüsü Selçuk Ünal oldu. Büyükelçi Burak Özügergin'in Zagrep'e atanmasının ardından adı kulislerde konuşulan Ünal, görevine dün fiilen başladı. 1971 Ankara doğumlu Ünal, son olarak 2008'de Türkiye'nin BM Daimi Temsilciliği'ne atandı. Sözcülük görevine gelmeden önce halen bu temsilcilikte müsteşar olarak görev yapmaktaydı. Ünal İngilizce ve Fransızca biliyor.
 
Kaynak: Sabah/Dünya

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube