Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Haber turu

 

Boşananların çocuklarında matematik '0' 

ABD'de yapılan bir araştırmada, boşanmış anne ve babanın çocuklarının, matematik ve sosyal becerilerde sınıf arkadaşlarının gerisinde kaldığı belirlendi. Wisconsin- Madison Üniversitesinden araştırmacı Hyun Sik Kim, boşanmış çiftin çocuklarının matematik ve sosyal becerilerde başarısız olmalarının yanı sıra daha fazla kaygı, gerginlik yaşadığını ve özgüvenlerinin düşük olduğunu kaydetti. Kim boşanmanın çocuklar üzerindeki olumsuz etkisinin, boşanma işleminden önce başlamadığını belirtti. 

'Ölüm meleği' Kevorkian hastanede 

Kurtulma ihtimali bulunmayan ağır hastaların ölümüne yardımcı olduğu için "ölüm meleği'' lakabıyla anılan Ermeni asıllı Amerikalı doktor Jack Kevorkian'ın hastanede tedavi altında olduğu bildirildi. Kevorkian'ın arkadaşı ve avukatı Mayer Morganroth, 84 yaşındaki emekli patoloji uzmanı Kevorkian'ın, zatürre ve böbrek sorunları nedeniyle 10 gün kadar önce hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığını söyledi. 

Üçü kız altız çocuk sevinci 

ABD'nin Pennsylvania eyaletinde bir kadın altız doğurdu. Abington Memorial Hastanesi'nden yapılan açıklamada, 3'ü kız olan altızların dün dünyaya geldiği belirtildi. Açıklamada vaktinden önce doğan bebeklerin yenidoğan yoğun bakım ünitesinde tutulduğu kaydedildi. 

03.06.2011

Kaynak: Sabah

 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube