Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Hayat Çemberi

Merhabalar sevgili idealhaber.com ailesi ve siz sevgili okuyucularımız. Yaşam yolculuğunda sizlere güç, başarı ve sevgilerimi sunuyorum..

Sizlere bu hafta şimdiye dek yapmış olduğunuz ve şimdiden sonra yapacağınız; seçimlerinizin ve değişimlerinizin hayat çemberinizi nasıl etkilediğinden bahsedeceğim..

Hayatta bir yere varabilmek için, oraya her şeyden önce zihninizde ulaşmanız gerekir.

Hedeflerinize ve tutkunuza dönük daha hızlı bir gelişim göstermek istiyorsanız çözümü basit.. Nedir o? Tabiki DEĞİŞİM!

Arzuladığınız hedeflere gidemeyişinizin önemli bir sebebi var. Bu sebep onları hak edecek kadar değişemeyişimiz ya da onlara ulaşmaya henüz hazır olmayışımızdır. Büyük miktarlarda para kazanan insanlar bile bunu yaşayabilirler. Bazıları milyonlarca dolar para kazanmalarına rağmen, iki yıl sonra kendilerini ekonomik olarak aynı pozisyonda bulurlar. Çünkü kazandıkları parayı yönetmeye hazır değillerdir.

Bu durumla baş edecek doğru bir zihin yapısına sahip olmadıkları için, ne kadar kazansalar da ekonomik açıdan hep aynı kalırlar. Servet yaratmak, onu yönetmek ve kazançlı yatırımlar yapmak hakim olmanız gereken konulardan sadece bir kaçıdır.

Hayatta ulaşmak istediğiniz hedefleri düşünün. Onlar için gerekli olan zihin yapısına sahip misiniz? Kendi servetinizi kazanacak bilgi ve beceriye sahip misiniz? Yaşam biçiminizin kalitesini yükseltmek için neler yapıyorsunuz? Sağlıklı olmak, zinde kalmak ve enerjik olmak için ne gibi aktiviteler yapıyorsunuz?

Aslında buraya kadar sorulan tüm sorularda önemli olan nedir?

Bir seçim yapmak ve mecbur kalmadan önce DEĞİŞİM göstermek

Değişim, hayatta yaptığınız seçimler ve bu seçimlerin zamanlamasıyla ilgilidir. Neyi ve hangisini seçeceğinize siz karar vereceksiniz. İşi şansa bırakmak her şeyin istediğiniz gibi gideceğini ümit etmektir. Oysa işinizi şansa bırakmak yerine kararlı seçimler yaparsanız, ancak o zaman hayatınızda fark yaratacak kararlar alabilirsiniz..

Bilmenizi isterim ki;

“Örgün eğitim sadece bir yaşam oluştururken, kişisel değişim ve gelişim eğitimi bir servet yaratacaktır.”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube