Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Hayvanlar Alemi

04.08.2010

Yavrusunu yağmurdan korumak için sarıldı
Hollanda'daki Apenheul Parkı'nda gezintiye çıkan anne ve yavru goril aniden bastıran sağanağa yakalanınca sırılsıklam oldu. Anne goril, yavrusunu biraz da olsa korumak için ona kalkan oldu. Bu anları görüntüleyen fotoğrafçı Steve Bloom de "Goriller de tıpkı bizler gibi yağmurdan hoşlanmıyor. Bir başka benzerlik de annenin şefkati. Yavrusunu korumak için çok çalıştı" dedi.
 
Nehir suyuna kapılan ayı, kurtulamadı...
Sakarya Nehri'nde boğulmak üzereyken bulunan boz ayı telef oldu. Geyve ilçesinin Doğançay köyünde nehre giren yaklaşık 2 yaşındaki boz ayı akıntıya kapıldı. Nehir kenarındaki çalılıklara takılan ayıyı fark eden vatandaşların aradığı Jandarma ve sivil savunma ekiplerince veteriner nezaretinde sudan çıkarılan ayıya nehir kenarında müdahale edildi. Ancak talihsiz hayvanı kurtarmak mümkün olmadı.

İki haftalık olunca insan içine çıktılar
Almanya'nın kuzeyindeki Hodenhagen şehrindeki Serengeti Park Hayvanat Bahçesi'nin yeni sakinleri basına tanıtıldı. 14 Temmuz'da dünyaya gelen 11 beyaz kaplan yavrusundan dördü, yeryüzündeki ilk 2 haftalarını anneleriyle geçirdikten sonra dün halk karşısına çıktı. Sevimli kaplanlar 60 cm boyunda ve 4 kilo ağırlığında. Şimdilik en sevdikleri şey ise birbirleriyle oynamak.
 
Kaynak: Sabah

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube