Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

İkna Sırrı

Gerçekte Aradığınızı Bulmak İçin

Yaşamdan ne beklediğiniz konusunda net olun. Nereye gideceğinizi bilirseniz bütün yollar sizi oraya götürmek için harekete geçer. Basanının ve aradığınızı bulmanın en kolay yolu iç huzuru yakalamaktır. İç huzurunuzu elde etmenin yollarını bulun. Buna değer. Dışsal ve içsel dünyanızdaki başarı arasında uyumu ve dengeyi sağlayın. Her şeyin fazlası zarardır. Çok olması her zaman iyi olacak anlamını gelmez. İşin sırrı ve püf noktası "DENGE" de gizlidir. Haklı olmak mı? Mutlu olmak mı? Önemli olan haklı olmak değil. Mutlu olmak. Çevrenize bakarsınız çok haklı ancak çok mutlu olmayan yüzlerce kişi görürsünüz. Kimseyi suçlamayın, ertelemeyin. Hiçbir şeyi sürüncemede bırakmayın. Dağınıklıktan uzak durun. Kendinizi disipline edin. Kendinizi yönetmede ustalaşın en zor olan kısım kendini yönetmedir. Kurban olmak içsel derinlikle bütünleşmek demektir. İçsel dünyanızdaki yolculuğun kazanımı sizin her şeyinizi değiştirecektir...

Kurban rolünü terk edin. Sahip olun. Sahip olmaya karar verdiğinizde hayatınızı kazanırsınız.

Haklı olmak mı? Mutlu olmak mı?

 

Harika Bir Konuşma İçin

Öncelikle dinlemeye önem verin. Önyargıdan arınmış bir şekilde dinleyin. Konuşma sırasında konuşmayı anlamaya dikkat edin. Ne anladığınızı karşı tarafa anlatın. Konuşmalarınızda eylem içeren kelime gruplarına yer verin. Konuştuğunuz kişileri eyleme geçirin. Sonuç almak için coşku ve tutkunuzu konuşmanıza yerleştirin. Herkesin kendi dünya modeline göre bir algılama kodu olduğunu hatırlayarak ilişki ve iletişim kurun. Bakın şimdi birbirimizi daha iyi anlayarak konuşabiliriz.

İyi konuşmalar...

 

İkna'nın Gizemli Sırrı

Tam olarak ne istediğinizden emin olun.

İlişki ve iletişim sırasında isteklerinizle gidişin uyumlu olup olmadığına dikkat edin.

İletişim, istediğiniz çerçevede gitmiyorsa hemen konuyu amacınız noktasında yeniden düzenleyin.

İlişkinizin amaç çerçeveniz içerisinde kalması için elinizden geleni değil yapmanız gerekeni yapın. . Süreç ve engeller yerine işin sonucundaki amacınıza odaklanın. Ne söylemek istiyorsanız onu söyleyin. Ne söylemek istiyorsanız onu söyleyin. Bilinçli tekrarın gücünü kullanın. Bilinçsiz bozuk plak tekrarlardan kaçının. Amacınıza ulaştığınızda işaret parmağınız ile başparmağınızı birbirine temas ettirip sıkın. Kendiniz için "BEN BUYUM" çipa kaynağı oluşturun.

Şimdi kendinizi kutlayın. Çünkü bunu hak ettiniz. Tebrikler...

Geleceğe giden yolda kendinizi güçlü hissetmek istediğiniz durumlarda "BEN BUYUM" çıpanızı kullanın...

"Bir kişinin size söyleyecekleri en az sizin onlara söyleyecekleriniz kadar önemlidir."

"Mustafa KILINÇ"

 

 

“İnsan ilişkilerinde başarının temel faktörü; insanları anlamak ve onlarla ilgilenmektir."

"Mustafa KILINÇ"

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube