Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

İŞTE SONUÇLAR

Cevaplarınızı tabloya göre puanlayın ve toplayın…

Duygusal zekanız size ne diyor? 

42-80 PUAN ARASI

Duygusal zekanız biraz düşük. Benliğinizin bir bölümünü tamamen ıssız bırakmışsınız. Kendinizi tanımıyor hatta kendinizi anlamakta güçlük çekiyor ve kendinize öfkeleniyorsunuz. Bu da kendinizle ve çevrenizle olan ilişkilerinizde gerilimlere neden oluyor. Bu durum bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Duygularınız orada. Tek yapmanız gereken onları anlamak ve kullanmak. Gündelik hayatınızda ufak değişiklikler yapmaya başlayın. Duygularınız sayesinde hayattan daha fazla zevk alabileceğinizi göreceksiniz. 

81-120 PUAN ARASI 

Birçok insanla aynı duygusal zeka seviyesine sahipsiniz. Ortalamanın içindesiniz ve bu kötü bir şey değil. Başkalarını dinlemekte ve duygularınızı yönetmekte başarılısınız ama daha iyisini yapabilirsiniz. Duygularınızın vücudunuz ve ruh haliniz üzerindeki etkilerini inceleyin. Kendinize zaman ayırın. Yaratıcılığınızı ve maneviyatınızı geliştirin. Karşınızdakileri dinleyin ve anlamaya çalışın. Son olarak, kendinize karşı anlayışlı olun. Sürekli kendinizle savaşmak, bir çok olumsuz duygunun açığa çıkmasına neden olur. 

121-160 PUAN ARASI

Duygusal zekanız çok yüksek. Her duruma uyum sağlayabiliyorsunuz. Kendinizi çok iyi tanıyorsunuz. Duyusal hazlarınızın farkındasınız ve içgüdülerinize güveniyorsunuz. Sizin için benliğiniz sadece bir araç değil, bir ortak. Kendinizi kontrol etmeyi iyi biliyorsunuz. Diğer insanlarla etkileşime girmekten keyif alıyorsunuz. İlişkileriniz başarı, uyum ve keyif üzerine kurulu. Çevrenizde olan biteni anlamak için duygularınız ve iç güdülerinizi kullanıyorsunuz. Hedeflerinizin peşinden koşarken bile mutluluğunuzdan ödün vermiyorsunuz.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube