Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

KENDİ SÖKÜĞÜNÜ DİKEN TERZİ: NSP İLE KONTROL ELİMİZDE

Kalbimizin şifresini biliyoruz, değil mi? Sağlıklı beslenmek, sigaradan uzak durmak, spor yapmak. İkinci beynimiz bağırsağımız, onun için de yapılacakları kolaylıkla sıralayabiliriz. Bedenimiz için yapacaklarımızın tamamını tıp doktorlarından öğrenebiliyoruz. Peki, ya zihnimiz! Düşünce, algı, tutum, davranış ve bu bağlamda tüm kaderimizin hakimiyetine hükmedebilen bu gücün şifresi nedir? Bilinçdışımızı, var gücüyle manipüle eden bilinçaltımızın hakimiyeti bizde olsa, hayatımızın geri kalanı nasıl olurdu? Bir düşünelim.

Nöro Sömotik Programlama eğitimi almak, tam da burada önem arz etmektedir. Son yıllarda, kişisel gelişim konuları arasında olan, bilinçaltımız hakkında, herkes dört bir yandan bilgi aktarmaya çalışıyor. Bunların, kimisi bilimsel, kimisi spiritüel olarak karşımıza çıkıyor. İnternette, sosyal medya mecralarında herkesin önerileri veya taktikleri bulunabiliyor. İşin aslı nedir diye sorarsanız, “Nöro Somatik Programlama” dır.

Nöro Somatik Programlama Eğitimi, bizlere, bilincimizin alttaki tüm derin köşelerini keşfetmeyi ve bilinçaltımızın kumandasını ele geçirmeyi vaat ediyor. İş hayatımızda, aile hayatımızda, kendimizle olan ilişkimizde, sorunlar birikip çıkmaza girdiğimizde dahi, bunu fark edip terapi almaya ikna olmak bile ciddi bir farkındalık gerektiriyor. Bu eğitim programı ile, kendinizi keşfedip, kendi zihninizin terzisi olup kendi söküğünüzü dikebiliyorsunuz. Unuttuğunuz travmalarınızın, hangi köşede yeşerip, sizleri ne şekilde suladığını fark ediyorsunuz. NSP ile tüm algı, tutum ve davranışlarınızın sizi nasıl ele geçirdiğini keşfetmeye davetlisiniz. Bu eğitim aracılığı ile, tutsak kalan tüm kör noktalarınızın harekete geçmesi kolaylıkla mümkün.

NSP eğitimini Mustafa Kılınç aracılığı ile alıyorsunuz. Kendisi, Türkiye’deki ilk Nlp (neuro linguistic programlama) diğer bir değişle, duyusal algı programlama lideridir. Siyasi koç ve yazar da olan Mustafa Kılınç; bireysel danışmanlık programlarının (isteksizlik, kaygı, öfke kontrol sorunları, korku, kronik mutsuzluk vb.) yanı sıra, kurumsal programları da mevcuttur. Koçluk, liderlik, iletişim programları, hedef odaklı takım yönetimi gibi birçok yöntemle, zihinleri yeniden programlamayı, kendisi hap ve net teknikler ile, kişilere hayatları için fayda sağlamaları açısından öğretiyor. Nöro Somatik Programlama ise, bütün tekniklerin birleşiminden oluşuyor.

NLP’nin Üstadı Mustafa Kılınç; birçok farklı tekniğin birleşiminden oluşan NSP’nin, çocuk büyüten anneler, sağlıklı ebeveynliği mühimseyen tüm bireyler, kariyer ve başarı hedefi olan gençler ve çalışanlar, iş ve aile hayatında denge bulması gerektiğine inanan bireyler tarafından, bu tekniklere hakim olunmasının büyük değişimler yaratacağından emin. Sizler de, bu değişim ve dönüşüm yolculuğunda kendinizle ilgili fark yaratmaya hazır mısınız?

Dr. Dila BUZ DURAK

Gelişim ve Farkındalık Eğitmeni

 

 

 

 

NLP Haberleri