Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

KİŞİLERİ DAVRANIŞ KALIBINDAN TANIYIN

NLP Lideri Mustafa KILINÇ tarafından özel olarak tasarlanmış “Kişileri Davranış Kalıbından Tanıyın” eğitim programının amacı kayıp sırların günyüzüne çıkmasını sağlamaktır.

“NLPDAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezi farklı düşündüğü için değil, farklı bir şeyler yapmaya cesaret ettiği için başarılıdır.”
Mustafa KILINÇ

DAVRANIŞ KALIPLARI; Kişilerin zihinsel süreçlerini yöneten ama programlar olarak düşünülebilir. Davranış kalıpları adı üstünde anlaşılacak kalıplar değildir.

Davranış kalıpları, kişileri tanımlamaktan ziyade onların herhangi bir durumda nasıl davranacağını anlamamıza yardımcı olur. Davranış kalıpları hayat akademisi sürecinde çok önemlidir.

“Davranış kalıpları yaşa yolculuğunda başarının anahtarıdır.”

Mustafa KILINÇ

NLP Lideri Mustafa KLIINÇ’ın yaşamın anahtarını sunacağı bu program çok özel olup katılımcı sayısı sınırlıdır.

Tarih:4-5 Haziran 2016
Süre: 2 Gün
Grup:2 Gün
VIP: 1 Gün-6 Saat
Eğitim İşleyişi: Eğitim, katılımcıların bilinç ve bilinçdışı zihinlerine yönelik teori + teknik bütünlüğünde uygulamalı olarak uygulanır.
Kayıt İçin: NLP DAP Eğitim Merkezinin 0312 428 89 89 nolu telefonundan nlpdap@nlpdap.com mail adresinden Sevda Hanım ile iletişim kurabilirsiniz.
Eğitmen: MUSTAFA KILINÇ KİMDİR

Mustafa Kılınç, merkezi Amerika’da bulunan Dünya NLP Master Trainersleri arasında yer alan İlk ve Tek Türk. Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi ve Siyasi Koç unvanına sahip olan Kılınç; NLP bilimiyle kurumsal, bireysel gelişim ve değişim, insan kaynakları organizasyonu, liderlik ve etkin yöneticilik sanatı, etkin ve etkili iletişim sihirbazlığı, duygusal zeka, başarılı olmanın bilinçaltı düzeydeki sırları, etkin liderlik, girişimcilik ve takımdaşlık ruhu, motivasyon ve satış mühendisliği, ikna etme, yönlendirme ve hedef gerçekleştirme stratejileri ile ‘İNSAN’ faktörü kapsamında olağanüstü çalışmalara imza atan NLP Lideridir.

Türkiye’de İlk Kez ‘NLP Koçluğu’ ve ‘Siyasi Koçluk’ uygulamalarını başlatan Kılınç; NLP Uzmanları Dernek Başkanı görevini yürütmektedir.

‘NLP ile Etkin Koçluk’ ‘İçimizdeki Gerçek’ ‘NLP ile Başarının İç Oyunu’ ‘Etkin Liderlik’ ‘Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir’ ‘Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı’ ve "Hayatınızı Kazanın" kitaplarının yazarıdır.
“İnsan düşündüğü kadar güçlü
inandığı kadar değerlidir”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube