Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIPLARI

Merhabalar Sevgili srchaber.com okuyucularımız…

Sizinle bu hafta “KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIPLARI” kitabımı paylaşacağım…

Yaşam yolculuğunda “Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıpları”nı öğrenmeye ve bunları kullanmaya hoş geldiniz.

Siz çok değerli okuyucularım;

Bu eser, hayatınızdaki kişilerin davranış kalıplarıyla ilgili “SIR” ları verecektir. Çevrenizde ki kişilerin aynı durum ve olaylara nasıl farklı davranış kalıpları ile karşılık verdiklerini görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz…

Ülkemizin ilk ve tek NLP Uzman Eğitimcisi, Yazar ve Siyasi Koçu olarak; bu eserimde, İnsanoğluna ait Bilinçaltı Davranış Kalıplarına ilişkin “Kayıp Sırları” sizlerle paylaştım.

Bilmenizi isterim ki;

Bütün kişiler alışkanlıklara bağlı varlıklardır. Bu alışkanlıklar programlı davranış kalıplarını oluşturur. Bu kalıplara “Davranış Kalıpları” denir. Bütün düşünce, duygu ve davranışlarımızı belirleyen şey bu kalıplardır.

BİLİNÇALTI düzeyde; etkin ilişki ve iletişim kurmak, etkilemek, ikna etmek, satış yapmak, etkin lider yönetici olmak, yönlendirmek, motive temek, algıları ve kişilerin yaklaşımlarını değiştirmek için, iş/akademik ve özel yaşamınızda kendinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için, Güç, Başarı ve Sevgiyle dolu netkin bir “kişi” olmak, fark yaratmak ve kazanmak için “Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı” kitabını okuyun , kazanın…

Şu andan itibaren KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIBIYLA;

• Bütün kişilerin belirli bir davranış kalıbına göre eyleme geçtiğini,

• Kişileri ikna etme ve yönlendirmede ki davranış kalıplarını,

• İlişki ve iletişimlerinizde karşınızdaki kişinin davranış kalıbına uygun yaklaşımları,

• Kişileri motive etmenin Bilinçaltı sırları,

• İnsanların kendilerine göre düşündükleri görüntü, ses ve hislere göre karar aldıkları,

Beyin kullanım kılavuzuna sahip olmak ve tüm insanların “Davranış Kalıplarındaki” sırlarla bütünleşmek için mutlaka okumanız gereken bir eser diyebilirim.

Bu eser ayrıca, kişilerle olan ilişki ve etkileşimlerinizde size tüm şifreleri kıracak tüm kapıları açacak, ihtiyacınız olan “SIR” ları verecektir. Çünkü DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ YAŞAMDA GÜÇ, BAŞARI VE SEVGİNİN ANAHTARIDIR.

Geleceğinize sahip çıkabilmeniz ümidiyle, bu anahtarları sizlerle paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Yaşamınızda her şeyin gönlünüzce olmasını diler güç, başarı ve sevgilerimi sunarım….

“Yeni bir yıl, yeni bir ay, yeni bir hafta yaşantınızda bir şey değiştirmez. Değişmenin bir yolu vardır. Eğer gerçekten değişmek istiyorsanız, içinize yolculuk yapmanız gerekir.”

Mustafa Kılınç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube