Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

MARKALAŞMAK YÜREK İSTER

Ustaoğlu Otomotiv Genel Müdürü Ziya USTAOĞLU, Dünya NLP Uzman Eğitimcileri arasında yer alan Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi, Siyasi Koç ve Yazar Mustafa Kılınç’tan “KOÇLUK SERTİFİKASI” aldı.

Genel Müdür Ziya USTAOĞLU Kurumsal ve Kişisel vizyonunun açık olduğunu, yenilikçi yapıya sahip bir Genel Müdür olarak hedeflerini gerçekleştirdiğini belirtti.

Dünya’nın 4 Kıta ve 35 Ülkesinde Geçerli Sertifika
Ustaoğlu Otomotiv Genel Müdürü Ziya USTAOĞLUnun, NLP Liderinden almış olduğu “Koçluk Sertifikası” Dünya’nın 4 kıta ve 35 ülkesinde geçerli. Genel Müdür Ziya Ustaoğlu; Kurumsal yapıda Markalaşmanın yürek istediğinin altını çizdi. Eğitim alanında ilerlemeci ve gelişime önem veren Ziya USTAOĞLU’nun yaptığı Farklı çalışmalar rakiplerine fark atmasını sağlıyor.

Geleceğinize Giden ‘EN GÜVENLİ’ Yol USTAOĞLUNDAN Geçer
Geleceğinize Giden ‘En Güvenli’ yol Ustaoğlundan geçer diyen Genel Müdür Ziya Ustaoğlu; Kurum içi çalışan personelin gelişimine büyük önem veriyor. Her hafta düzenli olarak eğitim programı uygulanan Ustaoğlu Otomotiv çalışanları da bu durumdan oldukça memnun.

Proaktif Lider

Kurum içi ve kurum dışı yatırım ve çalışmalarıyla iz bırakan Ziya Ustaoğlu’nun aynı zamanda Proaktif bir Lider olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Yıllardır hizmet gösterdiği otomotiv sektöründe tecrübesini yenilikçi yapısıyla birleştirmiş, yüksek performanslı ve verimli çalışmalarıyla çok kısa zamanda beklentilerin üzerine çıkmış ‘Markalaşmak Yürek İster’ felsefesini gerçekleştiren bir isim Ziya USTAOĞLU.

‘Markalaşmak Yürek İster’ felsefesi ve Girişimci yapısıyla fark yaratan Ustaoğlu Otomotiv Lideri Ziya USTAOĞLU daha pek çok başarıya imza atma yolunda ilerliyor.

Bizde NLP Haber olarak Genel Müdür ve takımına başarılar diliyoruz.

Siz de USTAOĞLU OTOMOTİV hakkında bilgi ve üstün kalitede hizmet almak için;
Web : www.ustaogluotomotiv.com.tr
Tel : 312 354 47 30

16.11.2011

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube