Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa Kılınç Gelecek Kaygısı

Kaygı bilinmeyen sürekli devam eden bir durumdur. Korkulardan kurtulmak çok kolaydır. Ancak kaygı içinizi kemiren bir kurt gibidir. Sürekli sizi kemirmeye devam eder.

GELECEK KAYGISIYLA NASIL BİR GELECEK YAŞANIR

Mustafa Kılınç diyor ki; İçinde sürekli gelecek kaygısı bir bireyin huzurlu, güvenli, mutlu bir geleceği olamaz. Belirsizlik insanın eyleme geçmesine asla izin vermez. Ne istediğini bilmeyen bir birey nasıl olurda kendi benliğini oluşturabilir?

Mustafa Kılınç “NLP DAP” Duyusal Algı Programlama Merkeziyle “Gelecek Kaygısı, travma, heyecan, otorite, baskı, çaresizlik, isteksizlik, inançsızlık, değersizlik, başarısızlık, kızgınlık, takıntı travma, düşünsel yapılacak en önemli şey “sorun”, “durum”, “koşul” tanımlamaktır. Çaresizlik sendromuna giren bireylerin düşünsel, duygusal ve davranışsal bozuklukların çözümünde Bilinçaltı barkod düzeyinde çözüm sunmaya devam ediyor…

BİLİNÇALTI İZDÜŞÜMÜ

Türkiye’de ilk kez Mustafa Kılınç tarafından başlatılan “Bilinçaltı İzdüşümü” Programı bireylerde zihinsel detoks, bilinçaltı temizliği, enerji senkrozasyonu, EFT, Theta Healing, Koçluk, aile ve çocuk danışmanlığı, odaklanma, travma çözümleri, öğrenme, yeterlilik ve olumsuz geçmişin izdüşümlerinin yeniden yapılanmasını gerektiriyor.

Mustafa Kılınç ile izdüşümü değişim programları ile gelecek kaygısından sonsuza kadar özgürleşme gücünüz vardır.

Yaşam bizim ona verdiklerimizi bize geri vermekten başka bir şey yapmaz.”
Mustafa Kılınç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube