Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa KILINÇ ile gözler beynin aynasıdır.

Gözler beyin bağlantılıdır

Yaşam yolculuğunda ilerlerken ‘GÖZ’ lerimizin nöro bağlantılı Olduğunu bilmeniz ve iletişimde bulunduğumuz kişi veya kişilerin ‘GÖZ’hareketlerini (Bakış yönlerini)algılamamız iletişimde istediğimiz sonucu almamızı sağlar.Bugüne kadar bizlere’Gözler Kalbin Aynasıdır’ yalan söylemez onlar denildi.Tabi ki bizde inandık.Oysaki gerçek hiç de böyle değil.

Çünkü gerçekte ‘Göz’ ler kalbimizin değil ‘Beynimizin’ aynası .Yalanı ve doğruyu size onlar söyler .Hem de % 110 garantili bir şekilde .

Siz, konuşurken ,yazarken ve düşünürken gözlerimiz sağa,sola, yukarıya,aşağıya ,kulak hizasına doğru hareket eder.Bunların gelişi güzel hareketler olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Siz daha konuşmaya başlamadan önce ‘Düşüncelerinizle’ ilişkili olarak gözleriniz harekete geçer.

‘Sevmek birbirine bakmak değil ,birlikte aynı yöne bakmaktır’.

A.SAİNT EXUPERY

Göz hareketleri bilinçsizce yapılır ve kişi bunun farkında değildir.Kişileri bilinçli olarak konuşurken kendi göz hareketlerini takip etmek isterlerse,bunda başsarılı olma ihtimali pek yüksek değildir.Göz hareketleri en çok bir başkası gözlemlenirken yararlı bir ipucu olmaktadır.Kişilerin sola doğru bakmasızın zihninde bir düşünceyi hatırladığını,sağa doğru bakması ise bir şeyi tasarladığını göstermektedir.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube