Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa Kılınç ile Motivasyon

Yaşamdan en çok istediğiniz nedir? Elbette, başarılı olmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Öncelikle, ne yapacağınızı bilmenizi sağlayacak bilgeliğe, nasıl yapacağınızın bilgisine ve bunu gerçekleştirmek için de iç motivasyon gereksinimiz var. Bu kitap bütünüyle iç motivasyon üzerinedir.

İçten Motivasyon nedir? Bunun iki aşaması olduğuna inanıyorum. Birincisi zihinsel: Nereye gideceğinizi aklınızda tutuyor, kavrıyorsunuz. İkincisi de fiziksel: Oraya varmak için harekete geçiyorsunuz. Düşünce ve eylem eşit önemdedir. Bir arabayı sürmeye benzer bu: Nereye gideceğinizi arabaya binmeden ve sürmeye başlamadan bilmeniz gerekir. İçten motivasyon, düşünce ve eylemle, başarının anahtarıdır.

Başarılı bir insanı gözleyin. Hedefine ulaşır ulaşmaz, başarısını ve mutluluğunu arttırmak için, yeni ve daha büyük hedefler belirler. Bu, “başarılı insan hiç hayal kırıklığına uğramaz” demek değildir. Ama kişi hayal kırıklıklarını nasıl aşacağını bildiği için başarılıdır.

Burada temel olan, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere nasıl ulaşacağınızdır. Olmak istediğiniz gibi olmanın yolu nedir?

İçten motive olan kişiyi düşünce eyleme dönüştürür. Hedeflerini belirler ve onlara ulaşmak için harekete geçer.

Siz de harekete geçmek için NLP DAP Duyusal Algı Programlama Lideri Mustafa KILINÇ ile motivasyon kaynaklarına sahip olun. 

www.nlpdap.com / www.nlpdap.com.tr 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube