Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa KILINÇ ile Sihrinizi Seçin

SİHRİNİZİ SEÇİN

Müşterileriniz için kuvvetli bir iksir hazırladığınız bir kazanın önünde durduğunuzu hayal edin. İçine katacaginiz tek şey ise sizin içinizde olanlar. Müşterilerinizin işlerini yapabilecekleri sihirli. Güclü bir ortam yaratmak amacıyla bu iksire sizden katacağınız parçaları seçmeniz gerekiyor. Bu kazara müşterilerinizin kullanabileceği neler atabilirsiniz?
Bu hayalin biraz "Sıra dışı" olduğunu düşünebilirsiniz. Yine de bir amacı vardır.Zamanli koçluğa başarıyla geçen kişilerin kendilerini iyi tanıdıkları ve koçluk yaparken ne verebileceklerini bildiklerini gördük. Bir koçun özelliğini anlamışlardır: Kendi "sihirlerini" bilirler.

Başarılı koçlar, koç olarak ne verebileceklerini bilmelerinin yanı sıra bunun ne olduğunu hem sözlü hem de kendilerine destek olacak şekilde ifade etmeyi bilirler. Tam zamanlı koçlar düzenli ve sürekli olarak, konuşma ve bir şeyleri yapma tarzlarıyla, başka insanların doğal olarak istedikleri bir şeye sahip oldukları mesajını verirler.

Aslında çoğu koç, kendi sihirlerini tanımlamadıkça ve bunu yaşamaya, solumaya ve konuşmaya başlamadıkça tam zamanlı koçluğa geçemez. Bu görüşme size sihrinizi tanımlama ve bu sihri, sözlü olarak ve baska sekillerde, nasıl ifade edeceğinizi keşfetmenizde yardımcı olmak içindir. İleriki sayfalarda yer alan sorular biraz belirsiz ve hatta cevaplaması zor gözükebilir. Yine de sizden bu oyunda bir süre daha kalmanızı ve kendiniz ve işiniz için hangi "sihrin" oluşacağını görmenizi istiyoruz.

SEÇMEYE BASLAYIN

Artik cevaplamanız gereken başka soru kalmadı sadece üzerinde düşünmeniz gereken basit bir kavram var. Koçlar, kendi yaratıcılıklarını kullanmaya başladıkları ve kendi işlerini kurup bu işin onlara nasıl yarar sağlayacağı hakkında seçim yaptıklarında tam zamanlı koçluğa geçmeyi başarırlar.

ccu' daki ilk altı ayınız boyunca, herkese işinizi nasıl başlatacağınızı ve ilk müşterinizi bulduğunuzda ne yapacağınız sorduğunuzu fark edeceksiniz. Bugün, işinizi kurmak için pek çok yöntem biliyorsunuz, tam zamanlı bir koç olmayı seçtiniz, bir tutum benimsediniz ve slhrinizi tanımladınız. Şimdi ne yaparsınız ve niçin? İşinizi yoluna koymak için yeni tutumlarınızı nasıl kullanırsınız? Yanıtlar, size özgü olan seçimleri ve eylemleri gerektirir.

Tam zamanlı koç olarak çalışmaya başlayan başarılı koçlar, bilgi isterler ve seçimlerini yaparken başkalarına güvenmezler. Bunun yerine her gün, başkalarından aldıkları düşünceleri ve daha da önemlisi kendilerinin bulduğu düşünceleri işlerini geliştirmek için kullanırlar..

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube