Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP Anlamlı Meslek

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? “Anlamlı Meslek” birçok anlamı olan bir terim olması özelliğinin yanında gerçeklik algısını da sunuyor. NLP lideri Mustafa Kılınç diğer insanlarla anlamlı meşguliyet, gelişim değişim, haz – güç için NLP’nin anlamlı meslek olduğunu söylüyor. Sürekli iyi ruh halinin ortaya çıkarılması, tüm temsil sisteminin kullanılması ancak anlamlı meslek ile ortaya çıkarılır.

İnanç Çerçevesi

İnsanlar, hayatını yönlendirecek, diğer insanları yargılayacak bilgi ve inanç çerçevesinde ihtiyaç duyuyorlar.

Ateş yakmak istiyorsan önce yanmalısın.”
Mustafa Kılınç

Öyleyse başkalarına söylediğiniz, her türlü bilgi ahlaki öğretileri önce siz yaşamalısınız. Teorik bilginin hiçbir faydası yoktur

Meşguliyet Krizi

Günümüzün en moda kelimesi “meşguliyet krizi” çok meşgulüm. Vaktim yok vb. konunun en önemli noktası yolculuk yapacağınız “istikamettir.” Yaşamınızda hiçbir şeyi değiştiremezsiniz, memnuniyetsizlik dahil her şey aynı kalır ve hayal kırıklığına yol açmaya devam eder. Bununla birlikte, memnuniyetsizlik ve hayal kırıklığı, mide ülseri başta olmak üzere bir dizi başka hastalığa neden olur? Böyle bir şey yaşamak istemezsiniz değil mi?

Anlamlı Fedakârlık

Başkalarının yararına çalışmaktır. Anlamlı fedakârlık NLP DAP çalışmalarında gördüğüm en önemli şey; bireyleri gerçek tatmin ve doygunluğa götüren şey “ortak fayda” için endişelenmekten gelir. Evrenin ve Servetinizin size bu kadar bolca verdiği bir şeyi nasıl geri verebilirsiniz? Ancak anlamlı fedakârlık ile günün en güzel üç deneyimini paylaşmayı deneyimleyin. Amacımız bir fark yaratmaktır. Belki bir dünyada fark yaratamazsınız. Ancak bir kişide bile fark yaratmak anlamlı mesleğin sonucudur.

Algı her zaman amacı takip eder.”
Mustafa Kılınç

NLP DAP, kendiniz için anlamlı şeyler yapma merkezidir. NLP DAP Bireysel, Kurumsal Programları ile yaşamını anlamlı kılmak senin elinde.

www.nlpdap.com - www.nlpdap.com.tr

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube