Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP DAP İLE “THETA HEALİNG” TEKNİK UYGULAMALARI

NLP Lideri Mustafa Kılınç NLP Duyusal Algı Programlama danışmanlık ve eğitim merkezindeki çalışmalarına bilinçaltı terapi tekniği olan “Theta Healing” sistemini de ekledi. 

Klasik “Theta Healing” uygulamasının ötesinde çok daha etkin ve etkili bir biçimde kodlama programı yapan Kılınç “THETA HEALİNG DAP” uygulamasıyla bilinçaltı düzeyde değişim yaratıyor. 

YENİ “THETA HEALİNG” DAP PROGRAMLARI 

NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç her geçen gün mevcut sistemlerin dışında “daha başka nasıl olur? Ve nasıl daha farklı teknikler bulabilirim? Düşüncesiyle çalışmalarına devam ediyor. Bu soruların ışığı altında ülkemizde uygulanmakta olan klasik “Theta Healing” modelini duyusal algı programlama teknikleriyle bütünleştirerek çok farklı bir boyuta taşımıştır. 

“THETA HEALİNG” MODELİNDE DAP FARKI 

Klasik “Theta Healing” modelinin dışında DAP teknikleriyle bütünleşen modelde; kişilerin yaşamını olumsuz etkileyen iş dünyasında, sağlıkta, eğitimde, içsel huzursuzlukta çözüm sağlayan “Theta Healing” DAP teknikleriyle fark yaratmaya devam ediyor. 

İNANÇ – BİLİNÇALTI – KÖK DEĞİŞİMİ 

“DAP THETA HEALİNG” modeliyle bireysel inanç, korku, geçmiş yaşam travmaları, aile ve iş dünyasında çarpık düşünce kalıplarının çözümünde kullanılıyor. 

İnanç değişim programlarında “DAP Theta Healing” 

Kişisel geçmişi değiştirme kalıplarında “DAP Theta Healing” 

İş dünyasında çarpık düşünce şablonlarında “DAP Theta Healing” 

Aşk—Cinsel sorunların çözümünde “DAP Theta Healing” 

Duygu – Durum bozukluğunda “DAP Theta Healing” 

Yöntemleriyle çözüm çok hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşiyor diyen NLP Lideri Mustafa Kılınç mazeretlere son diyor….

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube