Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP DAP İle Tükenmişlik Sendromlarına Son Eğitim Programı

Yaşam yolculuğunda insanların temel yakıt kaynakları "Duygularıdır."İnsanlar çok istekli ve arzulu çıktıkları hedef yolculuğunda gerekli zihinsel ve duygusal salınım boşaltımını gerçekleştirmediklerinde döngü içerisine girerler.

KENDİNİ YİYEN DÖNGÜ
Kişilerin içine düştükleri döngüyü kendini yiyen döngü olarak tanımlamak mümkündür.Kişiler hangi ivmede  olursa olsun bir kez bu döngünün ağına  takılırlarsa kendilerini sıfırlamış konumda bulurlar.

TÜKENDİM ARTIK
"Tükenmişlik Sendromu" yoğun ve beklenti içerisindeki uzun soluklu çalışmalarda kaçınmasızdır.Kişiler Şöhretin ve Performans beklentisinin baskısı altında durmadan "başarılı olmak zorundayım" düşünce kalıbıyla yol alırken Zihinsel Sinir Sistemlerindeki yaratıcı ve üretken olmadan Sorumlu Parça etkisizleşir.Böyle olunca da kişi Tükenmişlik,Bıkmışlık noktasına ulaşmış olur.

KAÇ KALIBI
Sürekli toplumun gözü önünde olan "Sanatçılar,Siyasetçiler ve Performans göstermeye dayalı mesleklerin kabusu konumunda olan tükenmişlik sendromundan kurtulmak ve bunu tersine çevirmek mümkün müdür?

TÜKENMİŞLİK SENDROMLARINA SON!
NLP Lideri Mustafa Kılınç;ülkemizde bir dönem doruk Performans sergileyen,başarılara imza atan kişilerin Tükenmişlik Sendromuyla yok olmalarını ortadan kaldıracak bir Program tasarlamıştır.

ZİHİNSEL BARKOD DEĞİŞİMİYLE TERSİNE ÇEVİR!
Zihinsel Barkod Değişimiyle Zihinsel Tükenmişlik Sendromunu "Tersine Çeviren" NLP Lideri Mustafa Kılınç bu konunda olan kişilerin umudu oldu.Her bireyin gerekli zihinsel boşaltımı sağlamadığında bu duruma düşebileceğinin altını da çizen Mustafa Kılınç yeni hazırlamış olduğu eğitim programıyla "Tükenmişlik Sendromuna " son noktayı koyuyor.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU "EĞİTİM  PROGRAMI HUSUSLARI!
NLP Lideri Mustafa Kılınç farkıyla uygulanacak olan yeni özel tasarım eğitim programına ilişkin her türlü bilgi ve gerekli hususları "NLP DAP" eğitim merkezinin "www.nlpdap.com" sayfasından veya "0312 426 89 89" nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

  "Başarılı kişiler,hedeflerini arkadaşları,aileleri ve meslektaşlarıyla paylaşmaktan zevk alırlar"

                                                                                              Mustafa KILINÇ

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube