Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP DAP Mustafa Kılınç ile Koçlukta Mazeret Yok Kalıbı

NLP Lideri Mustafa Kılınç; NLP DAP teknik bütünlüğü kapsamında yapılan uygulamalarda mazeret yok kalıbını öneriyor.

İnsanların yapabilecekleri ve yapamayacakları şeyler vardır. Yani bireyin beklenti balonun içinde olanlar ya da balonun dışında kalanlar. Her değişim ihtiyacının iki temel olasılığı vardır. Örneğin; yabancı dil öğrenmek, ortak bulmak, havalı bir arabaya sahip olmak, şan, şöhret, zenginlik. İkinci grup ise kendilerine ele geçiren kötü alışkanlık, bağımlılık, olumsuz davranış kalıplarından kurtulmak. Değişime giden yolda mazeret yoktur diyen Mustafa Kılınç değişim anahtarının bilinçaltı zihin olduğunu söylüyor. Her bireyin kendi dünya modeline göre bahaneleri vardır. Mazeretler dünyasında bizleri, "evet ama" "........"  olur " ........ olabilir. .......... ben uzun zaman önce bunları yaptım ama" ... kalıpları kişinin aktiflikten çok pasif kalmasına sebep olur.

Çözüme giden yolda öncelikle mevcut durumu bulmak ve öncelikle kolay yoldan başlamak bireyler için önemlidir.

Harekete geçin. Yaptığınız şey işe yaramıyorsa başka bir yol bulun. Bilinçaltı bir alışkanlıktır ve mutlaka size cevap verir.

"Her birey kendisini ilgilendiren şeyler hakkında konuşmayı sever ve kendisini nelerin harekete geçirdiğini anlatmaya bayılır."
Mustafa Kılınç 

Bireyler farklı dünya modellerine sahiptir. Bu farklı modelleri tanımak, yaşamınıza dahil etmek için benimle koçluk programı yolculuğuna çıkıp, mükemmel fırsatı yakalayabilirsin...

Bu konuda size insanları harekete geçiren "19 Davranış Kalıbı" kitabım yol gösterebilir.

www.nlpdap.com - www.nlpdap.com.tr

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube