Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP ile Grup Eğitimleri

NLP Lideri Mustafa Kılınç NLP (Neuro Linguistic Programming) eğitiminde VIP Kişisel Gelişim programlarıyla birlikte, NLP Grup uygulamalarına başladı. NLP ile Grup Eğitim uygulamalarının amacı, NLP eğitimlerinde Grup çalışmalarının artmasını sağlamaktır diyor NLP Lideri Mustafa Kılınç.

NLP Grup Eğitimleri kapsamında;

Duygusal Zeka, NLP Pratisyen, NLP Uzmanlık ve NLP Trainer eğitim programları ile NLP Grup Teknik bütünlüğü kapsamında İngilizce, Rusça, İtalyanca, Koçluk Programları, Kurumsal Eğitimler, 7 günde NLP Modelleme ile NLP Grup İngilizce konuşma eğitim programları NLPDAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezindeki çalışmalardan sadece bir bölümü.

NLPDAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezi www.nlpdap.com NLP bilimiyle ilgili ‘NLP Grup’ Eğitim Programları başta olmak üzere çalışmalarda başarıdan başarıya koşuyor. Elde edilen sonuçlar, katılımcıların beklentilerine cevap verme standardı, Fark yaratan kişiye özel (VIP) ve NLP Grup çalışmalarıyla küçük noktaların büyük farklılıklar yaratmasına olanak sağlayan NLP Lideri Mustafa Kılınç’a bizde başarılar diliyoruz.

NLP Haber
Editör

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube