Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

“NLP KOÇLUĞU” EĞİTİM PROGRAMI

Nlp Lideri Mustafa KILINÇ tarafından sunulacak olan “NLP Koçluğu” eğitim programı fark yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Eğitim içerik ve uygulamaları kapsamında Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip olan program;
BANA SESİNİ DUYUR SANA KİM OLDUĞUNU SÖYLEYİM
Çevresinde koçluğun anahtarlarını sunmaktadır.
NLP Koçluğunun:
-Çapaları,
-Davranışsal Esneklik
-Walt Disney Yaratıcılık Stratejileri
-Meta Programları
-Meta Modeli
-Başarısızlığın Yapı Taşları
-Geri Bildirim Verme Sanatı
-Koçluğun Öz-Saygı Modeli
-NLP Koçluğunun Dayanılmaz Çözümleri vb. gibi özel konuların bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.
Tarih:25-26 MART 2016
Süre: 2 Gün
Grup:2 Gün
VIP: 1 Gün-6 Saat
Eğitim İşleyişi: Eğitim, katılımcıların bilinç ve bilinçdışı zihinlerine yönelik teori + teknik bütünlüğünde uygulamalı olarak uygulanır.
Kayıt İçin: NLP DAP Eğitim Merkezinin 0312 428 89 89 nolu telefonundan nlpdap@nlpdap.com mail adresinden Sevda Hanım ile iletişim kurabilirsiniz.
Eğitmen: MUSTAFA KILINÇ KİMDİR
Mustafa Kılınç, merkezi Amerika’da bulunan Dünya NLP Master Trainersleri arasında yer alan İlk ve Tek Türk. Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi ve Siyasi Koç ünvanına sahip olan Kılınç; NLP bilimiyle kurumsal, bireysel gelişim ve değişim, insan kaynakları organizasyonu, liderlik ve etkin yöneticilik sanatı, etkin ve etkili iletişim sihirbazlığı, duygusal zeka, başarılı olmanın bilinçaltı düzeydeki sırları, etkin liderlik, girişimcilik ve takımdaşlık ruhu, motivasyon ve satış mühendisliği, ikna etme, yönlendirme ve hedef gerçekleştirme stratejileri ile ‘İNSAN’ faktörü kapsamında olağanüstü çalışmalara imza atan NLP Lideridir.

Türkiye’de İlk Kez ‘NLP Koçluğu’ ve ‘Siyasi Koçluk’ uygulamalarını başlatan Kılınç; NLP Uzmanları Dernek Başkanı görevini yürütmektedir.

‘NLP ile Etkin Koçluk’ ‘İçimizdeki Gerçek’ ‘NLP ile Başarının İç Oyunu’ ‘Etkin Liderlik’ ‘Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir’ ‘Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı’ ve "Hayatınızı Kazanın" kitaplarının yazarıdır.

“İnsan düşündüğü kadar güçlü
inandığı kadar değerlidir”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube