Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP MODEL

“HAYATIN ANLAMI, ONU NASIL ALGILADIĞINIZA BAĞLIDIR.”
Z.USTAOĞLU


“N L P”
; Aile, İş ve toplumsal hayatın diretmelerine boyun eğmeden, arzuladığınız hedefler doğrultusunda mükemmele ulaşma sanatıdır.
NLP, mükemmeli yakalarken gelişim ve değişimi kontrol etme, performansı daima en üst noktada tutma , sağlıklı bir ilişki ve iletişim kurma yeteneğini kamçılayan bir tür düşünce ve uygulama yöntemidir.Bardağın dolu yarısını görme ve bunu diğerlerine de gösterme yetisidir.
Kişinin kendi içindeki cevheri keşfedip onu işlemesi ve paylaşmasıdır.Her ortam ve koşulda Olumlu Düşünce modelinin tüm imkan ve seçeneklerini hayata geçirmektir.Olup bitenin farkında olmak, neyi hakettiğini bilmek ve yapılması gerekenleri doğru zamanda, uygun yöntemler kullanarak, aktif bir şekilde yapmaktır. Kısaca, mutlu olmayı öğrenme ve sürdürme ustalığıdır.

Bu sebepledir ki; NLP Modeli Kurduk. NLP Model, hayatında mükemmelliği yakalamış, konusunda dahi insanların, o sonuçlara nasıl ulaştıklarını modelleyen ustalık işi bir sanattır.

NEDEN NLP MODEL?
Kaliteli bir yaşam, inanç ve değerleri doğrultusunda hedefe ulaşmak, optimum hayat dengesini kurmak, güçlü, başarılı ve sevgi dolu bir birey olmak için.

NLP MODEL NEDİR?
Her davranış bir takım düşünce ve deneyim sonucunda olduğundan, bunların zihindeki mevcut kodlamaları değiştiğinde, davranışlar da otomatik olarak değişmiş olacaktır.

NLP Model ister bireysel, ister kurumsal amaçlarınız doğrultusunda aradığınız mükemmelliğe ulaşmanızı sağlayan bir kurumdur.

Kaliteli bir yaşam, inanç ve değerleri doğrultusunda hedefe ulaşmak, optimum hayat dengesini kurmak, güçlü, başarılı ve sevgi dolu bir birey olmak için NLP MODEL
www.nlpmodel.biz

Sevgilerimle,

Ziya Ustaoğlu
NLP Koç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube