Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLPDAP’LA YGS SINAVINDA 2405. SIRA ve 465 PUANLA ZİRVEYE ÇIKTI

2010 YGS ve LYS sınavlarında istediği başarıyı elde edemeyen ikinci kez YGS sınavına hazırlanan CAN HAKAN ÇOLAK 2011 YGS’de NLPDAP Farkıyla zirveye çıktı.
Sınav maratonunda olan her aile ve öğrencilerin; fark yaratması, başarılı olmasını sağlayacak “Zirveye Çıkma” sırlarını sizler için Can Hakan’la paylaştık.

YGS’DE 2. DENEMEDE 465 PUAN!
Can Hakan Çolak YGS 2010 sınavında istediği başarıyı elde edememişti. Çok çalışıyordu, sorumluluklarının farkındaydı. Ancak bir türlü heyecan ve paniğini kontrol edemiyordu. NLPDAP merkezinin Başarı Koçluğu programlarına katıldı. NLP Lideri Mustafa Kılınç’la 2011 YGS sınavına hazırlandı ve ZİRVEYE oturdu.
Tam 465 Puan alarak TÜRKİYE’de 2405. Olmayı başardı.

BAŞARILI OLMASINI ENGELLEYEN ŞEYLER NELERDİ?
Can Hakan’ın başarılı olmasını engelleyen şey onun çalışmaması değildi. Asıl sorun sınav heyecanı, paniklemesi, dikkat eksikliği, soruları tam okuyamama, konsantrasyon sorunu ve tarifsiz korkularıyla yaptığı savaştı.

İşte NLP Lideri Mustafa Kılınç’la yapmış olduğu “Başarı koçluğu Programı” sonrasında sınavla savaşmak yerine Başarının Hazzını Yaşamaya başladı.

SINAV HEYECANI ve DİKKAT EKSİKLİĞİNE SON – BAŞARININ HAZZINI GETİRDİ
Can Hakan’ın Zirveye çıkmasını sağlayan en önemli şey; özgüven, başarma inancı, heyecan ve baskıdan kurtulma, tam dikkatli ve odaklı olma noktasındaki “NLPDAP” Başarı Koçluğu programıdır. Bu programla sınavlarına hazırlanan Can Hakan ÇOLAK Türkiye 2405. si 465 Puan alarak başarının hazzını yaşamıştır.

PSİKOLOJİK SAVAŞI BAŞARIYA DÖNÜŞTÜRDÜM
YGS’de Zirveye çıkan Can Hakan Çolak’a göre NLPDAP Merkezindeki “Başarı Koçluğu” Programının başarısındaki PAYI nedir? Diye sorduğumuzda oldukça ilginç bir yanıtla karşılaştık.
Can Hakan Çolak’a en az derslere çalışmam kadar bu programında büyük katkısı oldu. Çünkü bu sınav aynı zamanda psikolojik savaş ve bu savaşı NLPDAP’la aldığım Eğitimle kazandım.

CAN HAKAN ÇOLAK’DAN
YGS – LYS ADAYLARINA NLPDAP ÖNERİSİ

Can Hakan Çolak sınavlara hazırlanan arkadaşlarına NLPDAP merkezini öneriyor. Özellikle heyecanını kontrol etmekte zorlanan, ders çalışma isteği olmayan kişiler için çok faydalı olacaktır. Çünkü bu program size tüm bunların üstesinden gelmeyi öğretiyor. Diyor.

LYS YOLCULUĞUNDA
HEYECAN, KORKU, DİKKAT EKSİKLİĞİ ve ÇALIŞMA HIRSINDAN YOKSUNLUĞUM YOK

YGS’de elde etmiş olduğu başarının arkasından, LYS’ye hazırlanan Can Hakan ÇOLAK kendisinin gelecekte sınavlarda ve yaşam yolculuğunda başarılı olmasını engelleyecek hiçbir sorununun olmadığını belirterek başarıların hazzını yaşamaya devam edeceğini belirtti.

AİLEME ve NLPDAP
BAŞARI KOÇLUĞU PROGRAMINA BORÇLUYUM

Can Hakan; başarılı olmamı engelleyen “HİÇBİR” sorunum yok. Bu konumda olmamı Sevgili Aileme ve NLPDAP Başarı Koçluğu programına borçluyum.

LYS YOLCULUĞUNDA RAKİPLERİNE AKILLI ÇALIŞIN ÖNERİSİ
LYS sınavına sayılı günler kalırken, LYS adaylarının derslerine odaklanması gerektiğini belirten Can Hakan Çolak, kalan süreyi çok iyi değerlendirmeleri gerekir dedi. Çok çalışmalarına rağmen başarıyı elde edemiyorlarsa hiç vakit kaybetmeden sorunlara çözüm üreten, sorumluk alan NLPDAP Başarı Koçluğu Programı ile engellerini kaldırsınlar. Kaldırsınlar ki; mazeretlerin haklılığı yerine Başarının hazzını yaşasınlar. Bunu her şeyden önce kendileri için yapsınlar.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube