Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP’NİN LİDERLERİ MUSTAFA KILINÇ & RICHARD BANDLER

Türkiye Nlp Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç ile Amerika Inlpta Dernek Başkanı ve NLP’nin kurucusu büyük üstad Sn. Richard Bandler “NLP’nin” kullanımına ilişkin büyük bir projeye imza atıyor.

Sn. Richard Bandler ve Sn. Mustafa Kılınç NLPDAP Duyusal Algı Programlama ile “Değişimin Şifrelerini” hızlı, etkili, kalıcı ve muhteşem bir şekilde değişim sağlamak için yeni bir projeyle yola çıkıyor.

Richard Bandler ; Türkiye’ nin en güvenilir uzmanı olarak gördüğü Sn. Mustafa Kılınç ve NLP ile “ÖZ BİLİNÇ” , “EVRENSEL BİLİNÇ”  titreşiminde değişim sağlama yolculuğuna çıkıyor.

RİCHARD BANDLER VE MUSTAFA KILINÇ İLE DÜNYADA BİR İLK “ÖZBİLİNÇ DEĞİŞİM MODELİ

21.yy dünyasında hız, kesinlik, sürdürülebilirlik her şey demektir. Bu kapsamda     Türkiye ve Amerika Liderleri Richard Bandler (NLP) Mustafa Kılınç (NLPDAP) tarafından “ÖZBİLİNÇ” değişim programları başladı.

“DÜNYADA BİR İLK”

“ÖZBİLİNÇ” ile doğrudan sağlanacak değişimin öncü liderleri Türkiye’de Mustafa Kılınç ve ABD’ de NLPDAP Richard Bandler ‘ dir.

Böylece Mustafa Kılınç ve Richard Bandler Dünya Özbilinç değişim liderleri olarak tarihe geçmiştir. Türkiye NLP lideri Mustafa Kılınç ; daha yeni başlıyoruz. İlerlemek, ilerletmek ve değişim sağlamak için bilinmeyenleri bilmek liderlerin temel görevidir diyor…

“İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube