Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Odasında Her Sabah Böcek Aranacak

4 Temmuz 2010
 
Güvenlik yönetmeliği değiştirildi, Meclis’e olağanüstü önlemler geldi. Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan yeni güvenlik yönetmeliğine göre Meclis Başkanının odasında her sabah böcek araması yapılacak.

Başkan Mehmet Ali Şahin’in ofisine ve evine gelen her türlü eşya da sıkı kontrolden geçirilecek, gerektiğinde bomba uzmanlarından da yardım alınacak. Meclis’e giriş çıkışlardaki kontroller arttırılırken, devlet büyüklerine karşı ya da TBMM’de daha önce eylem yapanlar ile eylem yapacağına dair istihbarat alınanlar içeri alınmayacak. Güvenliği asker ve polis tarafından birlikte sağlanacak Meclis’teki yeni önlemler şöyle:

Her sabah, bir özel kalem görevlisi nezaretinde, Başkanın çalışma ofisi her türlü teknolojik cihazın saptanmasına yönelik detaylı bir biçimde aranacak. Bu aramalar gerektiğinde rutin dışında da yapılacak.

Meclis’e giriş çıkışlarda yapılacak aramalarda patlayıcı kokusuna duyarlı teknolojik cihazlar kullanılacak.

Meclis’e gelen kişiler ile beraberlerindeki her türlü eşya ve araçlar elle, gözle, araç altı kontrol cihazı, kapı detektörü, X-RAY metal detektörü, patlayıcı madde koklama detektörü ve gerek görülecek diğer mekanik, elektronik cihaz ve vasıtalarla aranacak, gerektiğinde personel dışında kalan şahısların adli kayıt ile GBT sorgulaması sağlanacak.

TBMM Basın ve Yayın Mensuplarının Çalışmaları Hakkında Yönetmelikte belirtilen kurallara uymayan basın mensupları da uyarılacak.
 
 
Kaynak: Hürriyet

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube