Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ÖZDENETİM SAĞLAMANIN OLAĞANÜSTÜ ÖDÜLÜ

Hayat akademisinde özgüvenli yaşamak herkesin hakkıdır diyen NLP Lideri Mustafa KILINÇ ile özdenetim sağlamanın gücü ve sonuçları üzerine sizin için söyleştik.

“Yaşamın anlamı sizin ona bırakmak istediğiniz mirasla ölçülür diyen NLP Lideri Mustafa KILINÇ’a göre özgüven sağladığınızda olağanüstü ödüllerle buluşursunuz. İşte NLP Lideri Mustafa KILINÇ özdenetimin olağanüstü ödüllerini şöyle açıklıyor;

ÖZDENETİM SAĞLAMANIN OLAĞANÜSTÜ ÖDÜLÜ

Yüksek seviyede kendi kendine özdenetim sağlamanın ve bunu uygulamanın ödülü olağanüstüdür. Çünkü kendi kendine özdenetim sağlama ile kendinize duyulan özsaygı-özgüven arasında güçlü bir parça ilişkisi vardır.

*Siz kendi kendinize ne kadar özdenetim sağlar, ne kadar bunu kontrol ederseniz. kendi içsel dünyanızdaki yeterlilik seviyeniz o kadar artır,
*Ne kadar disiplinli olur, ne kadar başarı elde ederseniz, kendinize ilişkin gurur duygunuz artar.
*Kendi kendine özdenetim ilkesini ne kadar çok uygularsanız, kendinize dair düşünceleriniz o kadar olumlu olur. Farklı bakış açılarına sahip olursunuz.
*Kişileri önce anlamaya sonrada anlaşılmaya çalışırsınız.
*Hayatta yüksek kazanımlar elde ederek zengin olmayı başarırsınız. Zenginliğin temel anahtarı, kişinin kendi kendinin üzerinde özdenetim sağlamasıdır.
*Kendi kendine özdenetimin geliştirilmesi, tüm engelleri aşacağınızın ve kendiniz için mükemmel bir hayat kuracağınızın garantisidir.
*Kendi kendine özdenetim; kişisel potansiyelinizi gerçekleştirmenin yolların ortaya çıkaracaktır.
*Kendi kendine özdenetim, her türlü hedefi belirleyip ona ulaşmanızı sağlayacak özgüven, kararlılık, ilerlemeci davranış kalıbına sahip olma ve sonuç almanızı sağlayacaktır.
*Kendi kendine özdenetim, kişisel olarak sizin "Kendinizi gerçekleştirmenizi" sağlayacaktır.
*Kendi kendine özdenetim; mazeretlerin haklılığı yerine başarıların hazzını yaşamanızı sağlayacak en temel ve en güçlü yoldur.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube