Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

“ŞANSA BAK! DENİYORUM OLMUYOR! BENİ ANLAMIYOR!” ÇÜNKÜ SEN YAPMADIN O YAPTI! NSP İLE İÇİNDEKİ AVCIYI YAKALA

Bir siz düşünün ki; içinizdeki yaşayan avcıyı tanımıyor, bu avcı sizi hipnoz etmiş şekilde, sizle beraber yaşıyor. O’nun kontrolü altında tüm algınız, tüm varlığınız. Bu kim olabilir? Bu avcı neyin peşinde olabilir? Kişisel avcınızı tanımalı ve yönetmeyi seçseniz, bu nasıl olurdu? İş ve aile hayatınızda hangi farklılıklar ortaya çıkardı? Nasıl dengeye gelirdiniz? Başarı, performans, motivasyon, mutluluk, fobiler, korkular ile ilgili tutumlarınıza yönelik hangi farkındalıklar sağlardınız? Avcınızın güç yönünü değiştirseniz, hayatınızda neler tam tersi yönde değişirdi? Bu avcı sizi avlayacağına, sizin için avlasa nasıl bir hayat yaratırdınız? Gelin beraber bakalım.

Her birimizin psikolojisinin kilit kavramı, “Bilinç”tir. Bu kavram, en basit haliyle, tıpta uyanıklık olarak tanımlanır; ancak ben bu kavramı yerle bir ediyorum, sadece uyaranlara tepki verme hali olarak açıklıyorum ve diyorum ki; içinizdeki avcıyı yakalayıp, ondan devrimler yaratabilecek bir lider yaratmadıkça “Bilinç, uyanıklık içinde tam bir uyuma halidir.”

Kimdir bu avcı? Nasıl yakalanır?

Freudyen psikolojinin en merkezi kavramı, “Bilinçdışı”dır. Diğer deyişle, “Bilinçaltı”. Düşünce, algı, tutum, duygu ve davranışlarımızın tamamını ele geçiren bir sistemdir, “Bilinçdışı”. Literatürde “Bilinçaltı” kavramıyla benzerlik ve farklılıklarına dair yayınlar bulmak mümkündür, ancak genelde birbirlerinin yerine kullanılırlar. Bu kavramı, bir metafor ile açıklayalım. Sonsuz karanlık bir tünel düşünün, o tünelin içinde mum ışığı yaktınız, kaç adımlık mesafeyi görebilir ve yönetebilirsiniz? Mum ışığı, bilinçli halimizi temsil de etse, gördüğünüz gibi karanlık tünelin içinde yalnız ve savunmasız bir durumdayız. Burada tünelde elektrik sistemi geliştirmek mümkün mü? Evet. Mümkün!

Nasıl?

Nöro Somatik Proglamlama eğitimleri ile, hızlıca tünele nasıl elektrik hattı çekebileceğinizi öğreniyorsunuz. Travmalarımız nedeniyle, o tünelde istemsiz biriktirdiğimiz tüm çöpleri dışarı salabiliyoruz. Tünel ferahladıkça, elektrik hattına boşluklar çekiliyor ve mum ışığının değil, kendi tünelinizin hakimi oluyorsunuz ve hatta bir adım daha öteye taşıyabiliyorsunuz. Tünel çıkışını tamamen kendi arzunuza göre dizayn edebiliyorsunuz. Kendi bilinçdışınıza müdahale etmeyi öğrenerek, düşüncenizi kontrol etme özgürlüğü ile kendinize en uygun seçimleri yapıyorsunuz.

Bu program, muhteşem bir keşif niteliğindedir. Bir anne, bu teknikleri öğrendiğinde, çocuğuna uygulayabilir ve “BİR ÇOCUK DEĞİŞİRSE DÜNYA DEĞİŞİR”. Kariyer hedeflerimiz, kurumların performans hedefleri, ailevi hayatımız, evlilik hayatımız, içsel dengesizliğimiz, bu dengesizliğimizin yarattığı çoğu bedensel probleme çözüm sağlayan bir tekniktir.

Bu tekniği Türkiye’nin ilk NLP lideri Mustafa Kılınç ile öğrenerek, bireysel yaşam yolculuğunuzun yönünü, kariyer hedeflerinizin çıtasını, psikolojik rahatsızlıklarınızı ve çocuklarınızın algısını yönetmeyi öğreniyorsunuz. İçsel barkodlarınızın şifrelerini çözüp, kendinize yeni çıktılar alabileceğiniz bir yol buluyorsunuz. “Elimde değil ki! Yapıyorum olmuyor!, Deniyorum geçmiyor!, Beni hiç anlamıyor!, Ben ne diyorum, O ne anlıyor!” ile başlayan tüm cümlelere veda ediyorsunuz. Anlıyor, anlaşılıyorsunuz!

Ez cümle, içinizdeki avcıyı yakalayarak başarınızın, sağlığınızın, refahınızın, hayat motivasyonunuzun, iletişim sorunlarınızın, iş ve aile yaşam dengenizin tüm engellerini bertaraf edebilirsiniz. “Sağduyulu İçsel Yeni Lideriniz” ile tanışmak, kendinize yatırım yapmak ve farkındalıklar yaşamak için Mustafa Kılınç ile Nöro Somatik Programlama Eğitimi’ne davetlisiniz.

 

Dr. Dila Buz Durak

Farkındalık ve Gelişim Eğitmeni

 

 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube